Popatrz na zdjęcia i napisz pytania

Pobierz

Będziesz mieć trzydzieści sekund na przygotowanie się, po czym będziesz musiał opisać, co widzisz na obrazku i odpowiedzieć na trzy pytania egzaminatora.Daje naj!. Odpowiedź na zadanie z Today 1.. W przykładach 2, 4, 5 mamy strzałkę wskazującą, że przedmioty są DALEKO, dlatego użyjemy w l.poj.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Ułóż pytania na tym przykładzie (angielski) 2016-09-04 22:23:24; Popatrz na obrazki i ułóż nazwy związane z uprawianiem sportu ?. (Tak Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3 Zapisujemy pytania i odpowiedzi:2.. Zrobisz to jutro rano.. Uzupełnij zdania formami have got, haven't got, has got i hasn't got.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Podkreśl przydawki w poniższych zdaniach pod każdą z nich zapisz pytanie na które odpowiada oraz określa część mowy którą jest wyrażona .. Uporządkuj słowa i napisz zdania w swoim notesie, a następnie powiedz, czy zdjęcia są prawdziwe .Zanim cokolwiek napiszesz lub zadasz jakiekolwiek mądre czy mniej mądre pytanie Popatrz na moje zdjęcia i sam odpowiedź sobie na pytanie GOODLIFE FOREVER Pozdrawiam zwykły Mati .CZĘŚCI ZADNIA ORZECZENIE Czasownikowe - forma osobowa czasownika lub nieosobowa zakończona na -no lub -to.. Uzupełnij dialog na podstawie informacji z tabelki, następnie wysłuchaj nagranie i sprawdź..

Popatrz na zdjęcia i znajdź 10 różnic.

Ci ludzie oglądają zdjęcia na tablecie.. Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2.. Zapisujemy pytania i odpowiedzi:2.. Wypisz filmy z you tube z niemieckim lektorem Proszę o pomoc w zadaniu z niemieckiego!. [Angielski] 2009-11-28 19:25:27; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Angielski 1. ułóż pytania z podanych słów 2012-11-21 17 .Popatrz na zdjęcia i tabelkę nad dialogiem w podręczniku na str 92.. .3 Popatrz na ilustracje.. Wykonaj ćwiczenie 2 str 93 w podręczniku.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazek.. I dopisz krótkie odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama julksqz julksqz Jeżeli masz psa, odpowiedź brzmi: I have got, jeśli nie, odpowiedź brzmi - haven't hot.. Wykorzystaj podane informacje.. W tym quizie 10 pkt to całkiem dobry wynik!. *wybierz miejsce, które będzie Twoim zdaniem najbardziej odpowiednie, i uzasadnij swój wybór.. Marysia jest przebiegła.Dopasuj pytania do odpowiedzi.Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie Answer.. przetlumacz poniższe zdania na język niemiecki (bez tlumacza)!. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Udowodnij, że tekst Jacka Kaczmarskiego "Czerwony autobus" jako tekst literacki jest opisem obrazu Linke pt. ,,Autobus" .. those.popatrz na obrazek i uzupelnij tekst slowami z ramki..

Potem napisz odpowiedzi na te pytania.

Spójrz na tabelę z ćwiczenia 2.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki.. Napisz o nich zdania używając a, any lub some.. (Czy tygrysy jedzą mięso?. Zeszyt ćwiczeńPopatrz na zdjęcia i napisz, jak komunikują się te osoby.. Będzie naj.Jak poprawnie opisać obrazek na maturze ustnej z języka angielskiego?. (przykład) 1.. Czy na postawie samych zdjęć jesteś w stanie odgadnąć, czy jest na nich nasz kraj?. Więcej interesujących quizów znajdziesz TUTAJ.. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -Popatrz na zdjęcia (załącznik) i wykonaj zadania: Masz możliwość zorganizowania swojej imprezy urodzinowej w jednym z poniższych miejsc.. Popatrz na zdjęcia.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Popatrz na zdjęcia i wybierz właściwe produkty .. (Poniżej przedstawione są przykładowe odpowiedzi na pytania.. Opis zdjęcia po angielsku na maturze trwa dość krótko - maksymalnie trzy minuty.. Napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania pełnymi zdaniami.. Przykładowe rozwiązanie:(Poniżej przedstawione są przykładowe odpowiedzi na pytania.. 4**Popatrz na zdjęcia i napisz pytania.Spójrz na tabelę z ćwiczenia 3. i dopiszkrótkie odpowiedzi.Jodie and Ha… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Popatrz na ilustracje i napisz pytania.. Nastepnie odpowiedz na pytania, ktore znajdują się pod zdjęciami (w załączniku).Popatrz na obrazki które zdania są z nim zgodne a które nie popraw błędne zdania..

Następnie odpowiedz na pytania.

(Czy tygrysy jedzą mięso?. "Czerwony autobus" Pędzimy przez Polską dzicz Wertepy chaszcze….. *Wyjaśnij, dlaczego odrzucasz pozostałe propozycje.. Imienne - składa się z łącznika (być, stać się, zostać) oraz orzecznika (rzeczownik, przymiotnik, zaimek lub inne) Zostanę reżyserem.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie Answer.. Mają być w niej pytania związane z ZUSem i pytania do nich.. Użyj wyrażeń podanych w nawiasach: Zad 3.. Reforma 2019Następnie napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania.. Podaj pięć dodatkowych informacji Das ist das Zimmer von Emilia.. (Tak Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3Popatrz na fotografie i uzupełnij pytania używając do i does .. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Co zobaczyłeś tam 3 .Wytnij obrazki z wycinanki, wybierz odpowiednie i na podstawie opowiadania ze stron 68-69 w podręczniku przyklej je nad właściwymi pytaniami - polecenie 1 w ćwiczeniu, str. 61.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) 1.. W zdaniach dotyczących opowiadania "Świnka" skreśl niepotrzebne wyrazy - polecenie 2 w ćwiczeniu, str. 61.Polska potrafi zachwycić swoją różnorodnością, a niektóre miejsca i krajobrazy przywodzą nam na myśl zagranicę.. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Popatrz na obrazek..

Sie…popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago.

popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użyj właściwej formy czasownika be oraz this, that, these lub those..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt