Test z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Życzę wam powodzenia!. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Rozwiąż test!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Filmy.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Treść.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami .. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest Ania z zielonego wzgórza !. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. POWODZENIA!. answer choicesTest z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Dorota 5 lat temu.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Jaka jest geneza utworu?. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Miłego rozwiązywania!Test zawiera 24 pytań.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. (imiona i nazwisko) .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012This quiz is incomplete!. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test..

2.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.

Test składa się z 12 pytań.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką, w związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Lektury / Ania z Zielonego Wzgórza.. Tam też uczył się Gilbert.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Rozwiąż test!. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt