Test znajomości felix net

Pobierz

660.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Rozwiąż test!. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Część 1.. Nata:2020-10-21 20:00:49.Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Jak miał na imię pies Felixa?test z lektury felix, net i nika trudny.

1.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Obawiają się, że ma z nią coś wspólnego Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test składa się z 12 pytań.. 1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź się!. klasa 6 Lektury .Temat "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika - test podsumowujący.. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. felix, net i nika test ze znajomości lektury pdf sprawdzian_z_lektury_felix_net_i_nika.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kajko i Kokosz.Szkoła latania - test z lektury.. Szukaj.. Co się stało z rodzicami Niki?. Utrwalajcie, proszę, znajomość lektury.Plik test znajomości felix net i nika.pdf na koncie użytkownika sandeepsnair9 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix, Net i Nika coraz częściej widzą na ulicach białą furgonetkę z napisem "transport zwierząt"..

Net zmody- fikował jedną z wersji programu AI.felix, net i nika test ze znajomości lektury pdf.

Możecie zamówić je tutaj:h.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika.. Zawiera 9 pytań.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące omawianych tekstów.. Felix i Net,Chłopcy postanowili wykorzystać nowoczesną technologię do pomocy na sprawdzianie, choć Nika była temu przeciwna.. Dalej.Witaj na stronie Quizz.pl.. Ile lat ma Felix?Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Sprawdź swoją wiedzę!. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3 Sprawdź się!Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz .FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?.

0%Felix, Net i Nika… są przykładem: opowiadanie, Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Mam tylko jedną uwagę: po co komu, czy ktoś był właścicielem Poloneza, czy innego auta?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Część 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika test ze znajomości lektury z odpowiedziami.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury: "Felix, Net i Nika".. pytanie 1 z 15.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Moje lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Kajko i Kokosz.Szkoła latania - test z lektury.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Warto się sprawdzić.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Rozwiąż nasz quiz!. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?.

Są pewni, że śledzi ich Morten i chce od nich uzyskać jakieś ważne informacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test ze znajomości lektury.

O wynikach losowania .Test z części 1-2, czyli .. Moje lektury.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Witaj na stronie Quizz.pl.. Test składa się z 12 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. chomik8.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt