Opowieść wigilijna test i odpowiedzi

Pobierz

To nie ulegało wątpliwości.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Imiˇ pierwszego ducha A - duch przeszBych wigilii B - duch MarleyaWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Sposób odsyłania odpowiedzi już znacie :) numer pytania i odpowiedź :)Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOpowieść wigilijna Fajny krótki tekścik.. Test składa się z 12 pytań.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Rozwiąż test!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Opowieść wigilijna-test wiedzy.

i trzeci (3.).. 2.Duch Przeszłej wigilii.. CZĘŚĆ I. test dodany 13 lat temu przez 4ndzia.. bezwizji.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Inne testy z kategorii.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Quiz w Poczekalni.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Opowieść wigilijna - sposób na zapamiętanie treści..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

8.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. 2.Kim był główny bohater?. Udostępnij.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Łącznie można uzyskać maksymalnie 17 punktów.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3.Z kim mieszkał?. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Ilo[ duchów, które nawiedziBy Scrooga A - 3 B - 1 C - 4 4.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.. Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Zapraszamy!. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Marceloli 4 lata temu.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. bezwizji 2 lata temu.. Zdarzenia wigilijnej londyńskiej nocy łatwo zapamiętać - zwłaszcza, że nie ma chyba nikogo kto nie widziałby ekranizacji powieści Dickensa (co rok na święta, na jakimś kanale musi się pojawić).Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPytania do lektury "Opowieść wigilijna" .. Ja nazywali się duch drugi (2.). Imiˇ i nazwisko gBównego bohatera A - Bob Cratchit B - Ebenezer Scrooge 3..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Powodzenia!. Test z lektury "Opowieść wigilijna" .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Hobbit popularność: 890 dodał: Ina42: wszystkie epoki popularność: 1335 dodał: adermina: Romantyzm popularność: 206 dodał: .mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Geneza utworu i gatunek.. Proszę go rozwiązać i przesłać mi odpowiedzi do poniedziałku - 11 maja.. 69Testy Testy na czas Głosowania Co .. Zwłaszcza naPoniżej przesyłam Wam test - czytania ze zrozumieniem - związany z fragmentem tekstu "Opowieść wigilijna".. POWODZENIA.. Wyślij zgłoszenie.. W pytaniach 1- 13 po 1 punkcie za każdą prawidłową odpowiedź + 4 p za prawidłową odpowiedź na pyt.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?.

GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.

Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Poproszony o wigilijny datek naTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .ZADANIE 10W zadaniu 10 uczeń musiał uzupełnić zdania tak, by w treści znalazły się prawdziwe informacje.Bohater Opowieści wigilijnej Ebenezer ScrooOpowie[ wigilijna Test z lektury Dickensa Poziom trudno[ci: Zredni 1. autor ksizki A - Karol Dickens B - Karol Dick C - Karol Deckins 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt