Test z lektury opowieść wigilijna odpowiedzi

Pobierz

Test składa się z 15 pytań.. Wanisz 3 lata temu.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Opowieść wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Opowieść wigilijna.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Quiz w Poczekalni.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. 1 Obserwuj .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Powodzenia!. Hobbit popularność .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Udostępnij.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

250'000Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Wyślij zgłoszenie.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. 2.Kim był główny bohater?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2021-01-27 15:06:45 Dokonaj analizy słowotwórczej następujących wyrazów : - rękopis - łamigłówka - Białystok.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. b) w Londynie.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyCzy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. POWODZENIA.. Znaleźć szczęście na święta.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Test składa się z 12 pytań.. Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Dickensa Opowieść wigilijna.

8.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Materiały powiązane z testem: Test: Wesele w Atomicach Test z lektury szkolnej "Wesele w Atomicach" #weselewatomicach #mrozek #slawomirmrozek #groteska #lekturyszkolne #lektura.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. bezwizji 2 lata temu.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. c) w Nowym Jorku.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. bezwizji.. Skomentuj.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. UWAGA!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: bohaterowie lektury opowieść wigilijna.. c) Wspólnikiem w interesach.. Zwłaszcza natest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Opowieść wigilijna..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStrona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Szukaj.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. 3.Z kim mieszkał?. Udostępnij.. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. To nie ulegało wątpliwości.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Rozwiąż test!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Jak dobrze znasz podział.. Przekonaj się sam!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. BŁAGAM POMÓZCIE HOBBIT!. Angielskim pisarzem żyjącym w latach ..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Poproszony o wigilijny datek naTest Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. A może oglądałeś film?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt