Opis osoby na obrazku po niemiecku

Pobierz

Witajcie potrzebuje przetłumaczyć opis ubioru osoby na język niemiecki: On ma na sobie koszule w kratkę i długie niebieski dżinsy.. List prywatny po niemiecku - zwroty - matura pisemna (10.3) 5.. Na prawej dłoni ma zegarek.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. - Obrazek przedstawia … Das Bild zeigt … - Obrazek ukazuje … Im Fordergrund / Hintergrund sehe ich … - Na pierwszym planie / W tle widzę … In der Mitte … - W środku … Oben / Unten … - Na górze / Na dole …Opis osoby po niemiecku jeszcze nigdy nie był tak prosty!. Określenia czasu po niemiecku, pytania, przydatne zwroty (13.4) 3.. - na obrazku / zdjęciu zostało .Opis osoby: opis wyglądu po niemiecku Witajcie ponownie!. mezczyzna jest do niej przytulony.. kobieta ma piekny bukiet kwiatkow, jest ubrana w biala suknie.. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .Opis obrazka po niemiecku - potrzebne słownictwo już na Fiszkotece!. in der Mitte - na środku links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie rechts/auf der rechten Seite - na prawo/po prawej stronie in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym roguZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opis ubranej kobiety na obrazku po niemiecku - tylko do sprawdzenia :)Opis sceny: Auf dem Bild/Foto kann man … sehen..

Opis niemiecki wzór.Opis osoby po niemiecku.

Na obrazku widzę meżczyznę, który pomaga starszej osobie.. Na zdjeciu widze .Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Nie bez powodu warto pochylić się nad tym zagadnieniem podczas takich zajęć, jak na przykład .Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku.. Mógłby ktoś.. Opisz co zazwyczaj jada się w twoim domu z rodzina na siniadanie,obiad i.. Witam, czy ktos moze przzetlumaczyc na jezyk niemiecki takie krotkie zdania,.. opis obrazka prosze o pomoc !. Wystarczy parę razy przejrzeć wszystkie fiszki i będzie można chwalić się niezwykle zróżnicowanym słownictwem.. Podstawowe zwroty po niemiecku z wymową i tłumaczeniem na angielski (9.5)Opis ubioru po niemiecku.. Słownictwo i zwroty - Bildbeschreibung.Liczba wyników dla zapytania 'osoby po niemiecku': 10000+ Miesiące po niemiecku Połącz w pary.. Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku , opis siebie po niemiecku , opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu .Opis obrazka w języku niemieckim - zwroty i scenariusze rozmowy.. Posiada tez brązowy pasek.. Poniżej prezentuję ich "umiejscowienie" na omawianym obrazku: Inne przydatne zwroty: auf dem Bild sehe ich - na obrazku .Bildbeschreibung - Opis obrazka Umiejscowienie rzeczy na obrazku..

1.Na obrazku jest para mloda.

Urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku.. Na początku warto podać co jest zaprezentowane na zdjęciu / obrazku, jaki jest tytuł, kto jest autorem, ewentualnie kiedy zostało ono zrobione: Das Bild / Foto zeigt … - obrazek / zdjęcie pokazuje….. kobieta trzyma dziecko na rekach a mezczyzna zamierza ochrzcic male dziecko.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z opisem wyglądu zewnętrznego po .Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer (18.8) 2. .. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. Agnieszka była wysportowaną osobą.. Na nosie ma czarne okulary przeciwsłoneczne.. Na obrazku widze rodzicow z dzieckiem podczas chrztu.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Weryfikacja tekstu pod kątem .Potrzebuje pomocy z opisem 4 obrazkow po niemiecku.. in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym rogu.Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub innych..

"Opis osoby" Moja wybraną osobą jest kobietą.

Gdy urodziła syna Ryszarda, zmieniła się jej sylwetka na szczupłą.. Zadanie opisania obrazka w języku niemieckim jest standardowym punktem wielu egzaminów językowych: matury, międzynarodowych certyfikatów, czy też brytyjskich egzaminów GCSE sprawdzających znajomość języka niemieckiego.. Ona jeżdzi na wuzku inwalidzkim Sądzę, że może to być wnóczek i jego babcia.. Osoby znajduja sie w kosciele.. Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. poleca 68 % .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1. links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. Auf dem Bild / Foto wurde gezeigt, dass.. - na obrazku / zdjęciu zostało pokazane, że ….Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty.. podatny na wpływy - beeinflussbar podejrzliwy - argwöhnisch podły - gemeinOpis obrazka - po niemiecku!. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2.. Uczą się go przede wszystkim dzieci i dorośli, by móc porozumiewać się z Niemcami, a może nawet któregoś dnia wyjechać do Niemiec, np. w poszukiwaniu pracy.. mysle ze sa bardzo szczesliwi.. Przeprowadza ją przez pasy, wyglądają na szczęśliwych pomimo jej niepełnosprawności.Witam!. na obrazku widzę trzy osoby,kobietę i dwoje.Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego..

:) Potrzebuję pilnie opisu Niemczech po niemiecku.

Hotel - rezerwacja, przydatne zwroty po niemiecku (12.9) 4.. Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy w szkołach.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.hinten in der Mitte - z tyłu na środku hinten rechts - z tyłu po prawej stronie vorne links - z przodu po lewej stronie vorne in der Mitte - z przodu na środku vorne rechts - z przodu po prawej stronie.. - Na obrazku/zdjęciu można zobaczyć … Auf dem Bild ist/ sind … zu sehen.. Ma piękny nieskazitelny uśmiech i.Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt