Wyjaśnij w czterech zdaniach

Pobierz

DAJE NAJ OD RAZU.. Wyjaśnij teraz w zeszycie jak rozumiesz słowa: "Aslan - dobry duch w lwiej skórze".. Uzupełnij zdania (1.-3.). Treny Kochanowskiego to cykl utworów, które przedstawiają renesansowego humanistę wobec tragedii.C.. Szkoła podstawowa » Język polski.. Na pewno potrafisz.. maksymalna gęstość w temperaturze 4°C.. Z jakich eposów jest znany Homer?. Sa one oznaka szacunku do swojej ojczyzny.. Książki Q&A Premium.. Wskaż przyczyny i skutki wybuchu wojny domowej w Anglii: Wyjaśnij skrót:y: NATO i ONZ i opisz w czterech zdaniach każdą z tych organizacji.4.. Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń, w odniesieniu do całego utworu Dziady cz. II.. Zadanie 4.. Każdy kraj posiada swoje symbole narodowe jak herb czy hymn.. Wyjaśnij zdanie: Wspomnienia o Tetmajerze układają się w powieść wstrząsającą, która tym głębsze wywiera wrażenia, że nie ma w niej morału.. .Wyjaśnij, w jaki sposób podane wydarzenia zmieniły położenie aliantów i państw osi w trakcie II wojny światowej.. Treść zadania.. Strona 6 z 25 Zadanie 6.. W tym chodzi że morał-to mądrość ktura jest na końcu tekstu i ma nas czegoś nauczyć.Lecz w tym utworze chodzi o to że daje nam to .Wyjaśnij słowo plankton klasa 4 szkoły podstawowej.wyjaśnij w kilku zdaniach (maksimum) 2012-02-02 22:14:07 opisz mame,tate lub babcie w j.angielskim zadanie dla 4 klasisty conajmniej w 6 zdaniach 2014-03-08 16:29:54Wyjaśnij pojęcia w trzech (lub czterech )zdaniach: autor, narrator, nadawca,odbiorca, baśń, legenda, mit, wiersz..

Question from @Sandra604 ...Wyjaśnij tezę w 3- 4 zdaniach.

2010-09-12 11:14:10 Napisz o sobie w 3 - 4 zdaniach 2020-06-23 21:08:16Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: nikoll 6.4.2010 (12:02)Wyjaśnij, na czym polega błąd w zdaniu : Śpiesząc się na przystanek, tramwaj mi uciekł.. Odpowiedź.. Wyjaśnij w kilku zdaniach, dlaczego tekst W. Tochmana nosi tytuł "SZNUREK".Wyjaśnij, dlaczego czerpanie wody z zasobów wód podziemnych w rejonie Devil's Hole zagrażałoby populacji karpieńca diablego.. Daję 18 PKT!. !Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wyjaśnij w czterech zdaniach co oznacza powiedzenie : "Wiara czyni cuda" .Wyjaśnij w czterech zdaniach , jak rozumiesz słowa Doroty Terakowskiej : " jestem zwolenniczką różnic poglądów , inaczej świat byłby nudny .. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .Wyjaśnij w czterech - pięciu zdaniach dlaczego symbole narodowe trzeba szanować .. WOS .. Wyjaśnij, jaką funkcję w dziejach polskiej literatury Czesław Miłosz przypisuje oświeceniu.. Question from @DobryGracz123 - Gimnazjum - PolskiWyjaśnij w 2 zdaniach co znaczą te przysłowia: 1) Judaszowe srebrniki 2) Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: san_4 2.4.2010 (12:53) W jaki sposób oświetlony jest twój pokój?.

Wyjaśnij skrót:y: NATO i ONZ i opisz w czterech zdaniach każdą z tych organizacji.

Niech odszukają inni, młodzi, Drzwi, w które wejść mi nie .Wyjaśnij w kilku zdaniach, w jaki sposób Jan Kochanowski przezwyciężył kryzys wartości (Tren XIX) Iwona.. Ułóż krótki tekst Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: jkghjvkljgfvuyfuyhgoi8655332 8.4.2010 (16:46)Przywołane w utworze pory roku mają znaczenie A B i odnoszą się do C D .. wyjaśnij w 4 zdaniach co to jest : list polecony, list oficjalny , list otwarty , list prywatny daję naj.Wyjaśnij w kilku zdaniach, czym jest Can-No-Mushi.Daje naj za 6 zdań, poprawnych oczywiście.. Daje naj :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Dzień 2.. Question from @Koks59 - Szkoła podstawowa - Polski4.. Wyjaśnij pojęcia w trzech (lub czterech )zdaniach: autor, narrator, nadawca,odbiorca, baśń, legenda, mit, wiersz.. Wyjaśnij pojęcia : - totalitaryzm .. - pamiętnik .. Question from @martyna99989 - Gimnazjum - PolskiZadanie: pomocy 1 wyjaśnij w 4 zdaniach różnicę pomiędzy porożem a rogami 2 wyjaśnij w 3 zdaniach co to są przeżuwacze proszę o szybką Rozwiązanie: ad2 przeżuwacze są to ssaki o stosunkowo wysokich kończynach, gęstym futrze i czaszceZadanie: wyjaśnij w 3 4 zdaniach ,, kultura ameryki łacińskiej quot .. Podręcznik Słowa Na Start 6 str. 30 zadanie 4Myślę, że warto..

Wyjaśnij w kilku zdaniach, dlaczego tekst W. Tochmana nosi tytuł... - Zaliczaj.pl.

W odpowiedzi odwołaj się do trybu życia tej ryby.. Wybierz P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe.wyjaśnij w 4 zdaniach co to jest : list polecony, list oficjalny , list otwarty , list prywatny daję naj.. 9.Wymień trzy największe osiągnięcie z polityki wewnętrznej i zagranicznej Zygmunta Starego i trzy osiągnięcie Zygmunta Augusta.. Polub to zadanie.. Ukazują pamiętać o naszej ciężkiej historii .wyjaśnij w 3-4 zdaniach znaczenie słów Sokratesa "Wiem , że nic nie wiem .". W 2-4 zdaniach przedstaw, jak wyglądała sytuacja przed każdym z tych wydarzeń i po nim: bitwa o AnglięWyjaśnij w kilku zdaniach (3-4) w jaki sposób Sokrates doszedł do wniosku że jest mądrzejszy od tych którzy są uznawani za mądrych.. Proszę czekać.. (0-1) Wybierz i zaznacz poprawne dokończenie zdania spośród A-B oraz jego poprawne uzasadnienie wybrane spośród 1.-2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wyjaśnij w 3-4 zdaniach metaforyczne znaczenie wiersza "podwaliny" a tu macie wiersz :) Budowałem na pisku I zwaliło się.. (0-1) Wyjaśnij sens zacytowanych słów.. Question from @foka161 - Szkoła podstawowa - PolskiWyjaśnij w 2 zdaniach co znaczą te przysłowia: 1) Judaszowe srebrniki 2) Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: san_4 2.4.2010 (12:53) Rozprawka : Dedal czy Ikar - która postać jest ci bliższa ?.

... Wyjaśnij w 2-3 zdaniach czego szukał Adaś i dlaczego po usłyszeniu historii Mateuszka.

Do dzieła!. Budowałem na skale I zwaliło się.. A. dosłowne C. wieku osoby mówiącej w wierszu B. przenośne D. zmian w przyrodzie Przenieś rozwiązania zadań 2. oraz 3. na kartę odpowiedzi!. Zadanie jest zamknięte.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Teraz budując zacznę Od dymu z komina.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Wyjaśnij w 3-4 zdaniach znaczenie frazeologizmu ,,Urabiać się po łokcie"Plis na jutro.. Starannie zapisz odpowiedź w zeszycie.. Daję 18 PKT.. 1 dzień temu.. ponieważ jest to nasz obowiązek jest to zawarte w konstytucji.. Logowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt