Test z znajomości lektury ania z zielonego wzgórza'' samequizy

Pobierz

B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. by andziapandzia.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. b) II wojny światowej c) wojny secesyjnej d) I wojny światowej.. 1.Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Język polski.. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!Ania z Zielonego Wzgórza.. Jak nazywała się mama Ani?. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. W Szerokiej Rzece.. Rozwiązanie.. "Ania z Zielonego Wzgórza".9) Ania, spadając z dachu, złamała: a) obojczyk, b) nogę, c) rękę.. Test: Otoczona drzewami wąska ścieżka, wijąca się wokół pagórka pośród lasu pana Bella to: .. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' | sameQuizy.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Opis testu.. Drogi uczniu!. Results.answer choicesAnia z Zielonego Wzgorza - test - Ania z zielonego wzgorza - Ania z Zielonego Wzgorza- krzyzowka - Ania z Zielonego Wzgorza znajomosc lektury.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea..

Na co zmarli rodzice Ani?z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Część 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie.Preview this quiz on Quizizz.. Na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. Życzę wam powodzenia!. 10) Maryla posądziła Anię o kradzież: a) broszki, b) pierścionka, c) szala.. 11) Jak kończy się powieść?. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?. Rozwiąż test!Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Miłego rozwiązywania!Jak dobrze znasz Anię z Zielonego Wzgórza?. 16 kwietnia, 2020. admin.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ania z Zielonego Wzgórza test z odpowiedziamiAnia z Zielonego Wzgórza - Test.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Gdzie toczy się akcja powieści?. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… Kto uratował Anię po nieszczęsnym przedstawieniu nad stawem .Rozwiąż test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..

Jak nazywali się rodzice Ani?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

POWODZENIA!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1882 d) 1901 RozwiązanieTo jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak ma na imię główna bohaterka książki?. Marta Repetowska.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyGRUPA B. (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. 1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.. W Głębokiej Rzece.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury Imię i nazwisko ucznia: data: …………………..

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

Marta Repetowska.. Rozwiąż test i sprawdź!Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" / Memorizer.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) poniewaz przez Anie Diana spadla z drzewa, b) bo Ania upila Diane, c) dziewczynki poklocily sie o Gilberta.Ten test dla tych coPrzykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury ania z zielonego wzgórza': 10000+ Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury Koło fortunyPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Test składa się z 23 pytań o różnym poziomie trudności.Lucy Maud Montgomery zmarła podczas: a) zimnej wojny.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. 0%Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

W Długiej Rzece.. a) Diana, b) Józia, c) Gilbert.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt