Sprawdzian z lektury opowieść wigilijna profesor

Pobierz

GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Przekonaj się sam!. Rozwiąż test.. Pytanie 1 /10.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. To nie ulegało wątpliwości.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Test: Don Kichot z La ManchySprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Szukaj.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 250'000Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Test składa się z 12 pytań.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Zwłaszcza naTest z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. CZĘŚĆ I.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. zwaliłam na 5 pytaniu.. Test składa się z 15 pytań..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Gratuluję!. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Nie było łatwe.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..

Rozwiąż test!Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).

(5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Klasa 4 - Powtórka z części mowy.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. POWODZENIA.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Zobacz wpisy.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Przerwij test.. niezwykłe właściwości:.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści ze"Opowieść wigilijna" - streszczenie lektury W dzień poprzedzający wigilię Bożego Narodzenia Ebenezer Scrooge jak co dzień przesiaduje w swym kantorze, gdy nagle odwiedza go siostrzeniec.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej..

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Zestaw: "191 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 2" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 7 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Kinga Klimiuk (Tuszyńska) (wynik: 93 %) Lena Penconek (wynik: 85 %) Michał Makowski (wynik: 100 %) Ania Nowak .Geneza utworu i gatunek.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Przekonaj się sam!. Poniższymi argumentami będę starał się udowodnić tą oczywistą dla mnie tezę.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku..

Wrażenia uczniów z lektury.

Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .. "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. Próbuje przekonać wuja, że święta to najpiękniejsze dni w życiu i nie należy traktować ich obojętnie, ale kupiec ignoruje jego słowa.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .. (jej autor także żył w XIX w. Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt