Opisz wczorajszy dzien po niemiecku

Pobierz

o 7:15 jem śniadanie.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia]Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Po prostu nie mam czasu.. Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Wpisz zaimki dzierżawcze: mein, meine .Nigdy nie ścielę łóżka nad ranem.. Meine Mutter heißt Eva.Mój dzień.. 13,732 wizyt.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Załóż nowy klubWitajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt .die Uhr - godzina zegarowa um - o um 8.00 Uhr - o ósmej vor - przed nach - po halb - wpół do der Viertel - kwadransPrzykłady użycia - "dzień" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. I niech max tam bedzie 10-12 zdań.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 .Bardzo duzo pisze po niemiecku, potem przy pomocy slownika staram sie przetlumaczy ten tekst na jezyk polski.. p.jankiewicz 2009-12-28 00:21:39 UTC #1..

Polish ., 5.Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.

W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Po wypiciu kawy, wracam do sypialni, by nałożyć makijaż i się ubrać.. O 22 poszłam spać.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jednak mam klopoty z wymowa .. Potrzebuję jakieś 5-6 zdań.. Moj kolega ma krotkie czarne wlosy.. Zjadłam obiad.. Korzystam tez z innych portali np. "Bussu" , "Ich liebe Deutsch , Rund Ums Deutsch.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Prosze aby był to dzień z zycia dziewczyny.. gimnazjum-klasa-1.. Polish Dzisiejszy wykład chciałabym rozpocząć tam, gdzie Zeray skończył swój wykład wczoraj.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Zrobiłam zadanie domowe.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Sprawdź tłumaczenia 'dzień wolny' na język Niemiecki.. Następnie, jeśli nadal mam czas, przygotowuję szybkie śniadanie - zazwyczaj kanapkę.. ; ) Z góry dziękuję.. Zrobiłam zadanie domowe.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości ..

deine freunde... napiszcie mi kartke z zyczeniami po niemiecku .

aufgestanden - aufstehen - wstawa .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Opis dnia angielski.Przykłady użycia - "dzisiejszy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zadanie jest zamknięte.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Jeśli nie mam czasu, kupuję śniadanie po drodze do pracy.. Po południu poszłam do domu.. Poniewaz jestem emerytka, mam troche czasu na nauke.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wczorajszy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykładowy opis dnia po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W domu odpoczywałam.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dzień wolny' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Najlepsze rozwiązanie.. I finish my breakfast at 6:45.Muszę opisać na jutro swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. tylko nie za trudna bo pani.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa dzień w słowniku online PONS!. Wychodzę z domu nie później niż o 8:30. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Z góry dzięki za pomoc...Opisz wczorajszy dzień w czasie przeszłym, co robiłeś itd.

Mimo to brakuje mi od poczatku rozmow w jezyku niemieckim.Opisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Autor: Purchawka, 2014-05-21 19:43:23 Dodaj do: Opisz swój dzien w czasie imPerfekt .. uzupelnijcie po niemiecku plis du hast geburstag.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .Opisz swój wczorajszy dzień w czasie partizip zwei Napiszcie że wstałem o tej godzinie zjadłem śniadanie,poszedłem do szkoły.Wymyślcie coś.Liczę na wasze WIELKIE mózgi.Pozdrawiam +0 (2) .. opis osoby po niemiecku.. ma brzmiec mniej wiecej tak.. Olivia: pracaRozpoczęcie nauki w szkole to dla małej młodzieży bardzo ważne wydarzenie, dlatego w krajach niemieckojęzycznych dzieci dostają z tej okazji tzw Schultüte, w niektórych regionach zwaną również Zuckertüte.To ok 70cm rożek napchany wszelkiego rodzaju dobrem: słodyczami - die Süßigkeiten (batonikami - die Schokoriegel, lizakami - die Lutscher, czekoladkami - die Pralinen .Sprawdź tłumaczenia 'wczorajszy' na język Niemiecki.. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Język niemiecki.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opisz swój wczorajszy dzień ( po niemiecku ) Zgłoś nadużycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt