Matura ustna angielski zadanie 3

Pobierz

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Matura ustna z języka angielskiego: wypowiedź na podstawie materiału stymulującego.. Pomyśl jakich argumentów użyłbyś w swojej wypowiedzi ustnej.. Zadanie 3 (5 minut)Matura ustna z języka angielskiego - przygotowanie, przykładowe materiały, rozprawki, listy, rozmówki, scenkiMatura ustna z języka angielskiego 2012 Przykładowy zestaw egzaminacyjny .. Do każdej chmurki muszą być co najmniej 2 odniesienia.English 4 Matura - Portal dla osób chcących aktywnie komunikować się w języku angielskim, a w szczególności dla maturzystów przystępujących do egzaminu w maturalnego na obu poziomach.. 5 kwietnia 2013.. Wejdź Pobierz darmowe ebooki i zapisz się na newsletter.. Zdanie matury z angielskiego lub innego języka nowożytnego jest obowiązkowe, aby móc otrzymać świadectwo dojrzałości.Matura ustna z angielskiego jest często szczególnie stresująca dla licealistów: nie dość, że trzeba popisać się wiedzą, to jeszcze przełamać barierę językową, mówiąc po angielsku i to nie do byle kogo, ale do .Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. Egzamin ustny jest dla sporej liczby zdających maturę bardziej stresujący niż egzamin pisemny..

Matura ustna z angielskiego - rozmowa z odgrywaniem roli.

Zestaw czwarty jest nową propozycją.. Chwilowo mieszka u Ciebie, ale rozwa Ŝa znalezienie nowego lokum i wyprowadzk ę. Udziel jej rady.. Dopisaliśmy dodatkowo polskie tłumaczenie.MATURA USTNA: ZESTAW 3 Zestaw 3 • kultura • nauka i technika • państwo i społeczeństwo Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 1 3 minuty Twój kuzyn/Twoja kuzynka z Kanady rozpoczyna studia w Polsce.. W drugiej części egzaminator zadaje dwa .Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Teraz sprawdź przykładowe opracowanie Zadania 3 w oparciu o wcześniejsze wyrażenia.. Zadanie 3 składa się z dwóch części.. TEMATY: • DOM • KULTURA • ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE ZADANIE 1 3 MINUTY Twoja kuzynka z Kalifornii wła śnie rozpoczyna studia w Polsce.. (na zapoznanie się z treścią) Pozbieraj myśli, zastanów się jakich konstrukcji użyjesz, jakie słownictwo i zwroty są Ci potrzebne i zacznij działać!. z o.o. 2011 New Matura Success Pre-Intermediate PHOTOCOPIABLE Zestaw 1 • człowiek • podróżowanie i .Ustnyangielski.pl matura 2019 3.. Kolejny odcinek z serii jak maturę ustna z angielskiego zdać doskonale oraz jak ją zdać byle jak, ale zdać.. Dlatego pamiętajcie: NIE musicie od razu zaczynać mówić.Takiego zadania nie będzie w Twoim arkuszu, ale egzaminujący będzie Cię prosił o dodatkowe wyjaśnienia, będzie podsuwał swoje propozycje, zadawał pytania, czasem może się z Tobą nie zgodzić, aby sprawdzić, czy będziesz umiał zareagować..

Jak odegrać rozmowę podczas matury z angielskiego.

Wybieracie się wieczorem do kina.1 Matura ustna z języka angielskiego Informacje wstępne o Nowej Maturze.. 1 POZIOM PODSTAWOWY.. 2 Zestaw Zestaw Zestaw Zestaw Zestaw POZIOM ROZSZERZONY Zestaw Zestaw Zestaw Zestaw Zestaw Użyteczne zwroty Informacje o autorach Informacje wstępne o Nowej Maturze Egzamin z wybranego języka obcego nowożytnego jest egzaminem obowiązkowym w formie pisemnej i ustnej na egzaminie maturalnym .Język angielski 27 Przykładowe zestawy egzaminacyjne Zestaw • zdrowie • szkoła • jedzenie Egzamin maturalny z języka angielskiego 1 Wersja dla zdającego Zadanie 1 3 minuty Przebywaj ąc za granic ą doznałeś/ła ś kontuzji w czasie zaj ęć sportowych.. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .Matura - Matura ustna EGZAMIN USTNY.. - zadania ikoniczne.. Jest to spowodowane brakiem odpowiedniego przygotowania, a czasami nawet obawą przed mówieniem w obcym języku, czyli tzw. bariera językowa, która nie została przełamana.JĘZYK ANGIELSKI MATURA USTNA 2012 Opracowanie: Dariusz Ożga Zbigniew Podkański Andrzej Ślepaczuk ..

Porusz nast ępuj ...Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów.

Zadanie składa się z 4 chmurek do omówienia.. Ćwicząc scenkę pomyśl, jak możesz przygotować się do następujących kwestii/pytań .M atura ustna z języka angielskiego dla wielu osób jest dużym wyzwaniem.. Skorzystaj z tego czasu!Zad 3 Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania egzaminującego Przed tym zadaniem będziesz mieć około 1 minuty a przeczytanie pytania i na zastanowienie się nad odpowiedzią.. Baza testów.. Jeste ś u lekarza.Zestaw 3 do matury ustnej z języka angielskiego: człowiek, praca oraz podróże i turystyka.. Ostatnie zadanie na maturze ustnej z języka angielskiego polega na wyborze jednego z elementów zawartych w materiale stymulującym, który według nas spełnia warunki zawarte w poleceniu.Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .4 3 2 1 0 4 6 p. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.. W mieszkaniu, które będzie wynajmować, brakuje urządzeń AGD (jest tylko lodówka i pralka).MATURA USTNA - POŻYTECZNE WSKAZÓWKI pracowała: Agnieszka iękoś Zadanie 1: Rozmowa z odgrywaniem roli - Macie 3 minuty na realizację tego zadania, w tym 30 sekund na zapoznanie się z treścią..

Macie 3 minuty na to zadanie, w tym 30 sekund na zapoznanie się z treścią.

W rolach drugoplanowych Tajemniczy Don Pedro Szpieg .Matura ustna - Zadanie 3. by Alienka.. Z nami skutecznie przygotujesz się do matury z języka angielskiego, poznasz gramatykę i słownictwo angielskie.. Dołącz do naszego grona, zdobądź nowych przyjaciół i rozpocznij na nowo przygodę .Matura ustna z angielskiego - Rozmowa z odgrywaniem roli Zadanie 1: Rozmowa z odgrywaniem roli Czas: 3min(realizacja zadania), 30 sek.. Zapisz wszystko, co Ci przychodzi na myśl, na kartce papieru.. W zadaniu tym podane są 4 kwestie.Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk.. Trzecim z zadań na maturze ustnej jest wybranie jednego z dwóch lub trzech obrazków zgodnie z poleceniem zadania i uzasadnienie wyboru oraz odrzucenia.. Zadanie 3 - 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3 Jest u Ciebie kolega z Wielkiej Brytanii, który niedawno nie zdał ważnego egzaminu i jest przygnębiony.. Warto zauważyć, że jest to jedyne zadanie na maturze gdzie dostaniesz .Zadanie 3- matura ustna z angielskiego.. W swojej wypowiedzi powinieneś/powinnaś zwięźle przedstawić zaproponowane opcje i omówić ich wady i zalety, podać swój wybór i jego uzasadnienie, uzasadnij odrzucenie .Przeanalizuj przykładowe zadanie maturalne.. Co więcej?. 0 0 p. Egzaminujący najpierw zwraca uwagę na to, do ilu elementów zadania zdający odniósł się w swojej wypowiedzi, a następnie ocenia, które z nich rozwinął w zadowalającym stopniu.MATURA USTNA Z ANGIELSKIEGO: JAK JĄ ZDAĆ?. Możecie sprawdzić czy poradzilibyście sobie z takimi zadaniami na maturze ustnej.część 2.. Wizja rozmowy z egzaminatorem na różne tematy, gdy ogranicza nas czas i czujemy stres, może wydawać się mission impossible, ale dziś udowodnię Ci, że naprawdę nie ma czego się obawiać.Przy odrobinie szczęścia i dużym zaangażowaniu z Twojej strony, rozmowa z odgrywaniem roli stanie się przyjemną .MATURA USTNA: ZESTAW 1 16 Pearson Central Europe Sp.. Pierwsza z nich to wypowiedź na podstawie materiału stymulującego czyli wybranie z dwóch lub trzech propozycji zdjęć lub rysunków oraz odrzucenie pozostałych elementów z uzasadnieniem swoich decyzji.. Następnie, musisz odpowiedzieć na dwa pytania egzaminatora.. We wprowadzeniu do każdej części znajdziecie wskazówki na temat tego, jak analizować polecenia i tworzyć wypowiedź ustną.. Każde zadanie, oprócz samego polecenia, zawiera również: wykaz wymagań ogólnych i szczegółowych z podstawy programowej Którą z poniższych opcji byś wybrał?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt