Quiz lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. na czym jeździł Net?. Klasa 6 Polski.. Ile lat ma Felix?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdź swoją wiedzę!. Test składa się z 15 pytań.. 16 terms.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. snowboardzie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Gimnazjum im.. Co zrobiła Nika na 50. piętrze Silver Tower?. 0%Sprawdź czy dokładnie przeczytałeś lekturę,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ".. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Witaj na stronie Quizz.pl..

- Wróżba A...Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4. heylisa 2 lata temu.. Nika miała.. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".10.. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Podstawowa · Język polski · Lektury.. prof. Kuszmińskiego.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. REKLAMA.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik .Test z lektury ,,Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test wg Igorkijowski "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik) - quiz wiedzy o książce.Test z części 1-2, czyli ..

Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. jak nazywał się pies Felixa?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi.. Zgłoś nadużycie.. Klasa 6 Polski.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Pierwszy dzień w szkole.. gdzie znajdował się zamek, do którego pojechali?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. na Kociej Skale.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Jakie imię nosi Twoja bratnia dusza?. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. do jakiej kawiarenki chodzili koledzy?. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!. Sprawdź się!Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Przyjaciele wyjechali .Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. Jaką ocenę dostaniesz?. rude włosy.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. wg Katarzynawalach.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. zbędne kalorie.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Część 1.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. UWAŻAJ quiz jest BARDZO TRUDNY.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt