Wierszyki do pamiętnika od nauczyciela

Pobierz

ochoty.. Jest nim Michaś - drobny, niski, szczupły chłopiec uczący się po nocach.przesyłam do Ciebie!. Przyjaciół prawdziwych trzymaj przy sobie.. Przez wysokie skały leciał orzeł biały.. Bądź sobą w każdej dobie!. Bardzo dziękuję Mili za nadesłanie wielu wierszy do pamiętnika.Życzenia do pamiętnika mogą być od początku do końca wymyślone przez nas samych, można także skorzystać z wielu gotowych wierszyków-rymowanek, mniej lub bardziej tradycyjnych i mniej lub bardziej żartobliwych.. Nigdy nie możesz stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.". czasowników: widziałem, gdym zawołał itd.).. Bucik czerwony, pończoszka biała,|nie kochaj chłopców, boś jeszcze mała,|bo na Twych ustach jest jeszcze mleko,|a do szesnastki jeszcze daleko.|.Śmieszne wierszyki do pamiętnika dla dzieci - Idź przez życie śmiało Miej wesołą minkę; Piękne wierszyki do pamiętnika dla koleżanki - Są chwile w życiu, które w pamięci zostają; Najpiękniejsze wiersze do pamiętnika - Nigdy nie zbaczaj z wybranej drogiŚmieszne wierszyki do pamiętnika dla dzieci - Idź przez życie śmiało Miej wesołą minkę; Piękne wierszyki do pamiętnika dla koleżanki - Są chwile w życiu, które w pamięci zostają; Najpiękniejsze wiersze do pamiętnika - Nigdy nie zbaczaj z wybranej drogiŚmieszne wierszyki do pamiętnika Uśmiech leczy, cieszy, dodaje lat życia.. Choć poznasz życie i cały świat, Wciąż będziesz tęsknił do szkolnych lat..

Największą sztuką w życiu.Życzenia do pamiętnika.

życia miej szczęśliwy i radosny.. Na górze fiołki, na dole maki, kochają Ciebie wszystkie chłopaki.. Obyś z krzesła spadła!. Nie kochaj tego, kto nie wart miłości.. Kim dla Ciebie jestem.. Serce moje.. podaj dłoń.. razem już bądźmy!. Śmieszne wierszyki do pamiętnika Śmieszne wierszyki do pamiętnika wywołają uśmiech na twarzy jego właściciela.. Zobacz także: gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej, życzenia miłego dnia, wierszyki do pamiętnika.. Serdeczne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę!Cytaty o szkole to sentencje, które mogą zarówno nieco śmieszyć, jak i motywować oraz zachęcać do dalszej nauki.. Nadają się one na wpisanie do książki, pamiętnika koleżanki lub .Nie chodź różnymi drogami, Ale zawsze swoją drogą.. Nie ten, co się z Ciebie śmieje,ŻYCZENIA, wierszyki DLA NAUCZYCIELI KRÓTKIE.. Narrator wskazuje na bohatera historii, zdradza jego imię, opisuje wygląd!. niech na zawsze pozostanie.. Po prawo stokrotki, po lewo goździki, zamiast miłości, ucz się fizyki!. Jeśli w chwilach zwątpienia Powiesz, że przyjaciół Ci brak Szukaj w pamięci mego istnienia a ono Ci powie, że nie jest tak.. 14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Nauczyciela.. [10] Walentynki [5] Wiersze patriotyczne dla dzieci [16] Wierszyki [138] Wierszyki na Dzień Dziecka [10] Wierszyki o wiośnie [10] Wierszyki o zimie [10] Wierszyki Okolicznościowe [24] Wpisy do pamiętnika [10] Wyliczanki [20 .Re: wierszyk do pamietnika-pomózcie, pilne..

Wpisy do pamiętnika część 1 Wpisy do pamiętnika część 2.

Poniżej przedstawimy wierszyki, które są dosyć uniwersalne i nadają się do wpisania do każdego pamiętnika.. wspominać będziesz przyjaciół imiona,Wysłany przez Gość (at) 2005-11-14 18:12:03.. Możecie przygotować dla swoich nauczycieli miłą .Śmieszny wierszyk do pamiętnika dla dziewczynki.. A że moje serce Cię miłuje, Ręka pisze, a serce dyktuje.. Bucik czerwony, pończoszka biała, nie kochaj chłopców, boś jeszcze mała, bo na Twych ustach jest jeszcze mleko, a do szesnastki jeszcze daleko.. Na środku dalie, na brzegu tulipany, gdzieś tam czeka Twój ukochany.. Kiedy po latach zasmucony siądziesz.Pozdrowienia - wierszyki.. Takie cosiki pamiętam: To nie sztuka być wesołym Kiedy szczęście tryska Ale mieć wesołą minę Kiedy serce ściska .. — Wpisuję się na okładce, bo mam takie zdanie, gdy kartka wyleci, okładka zostanie.. Życzę Ci szczęścia i powodzenia!. serduszko miej!. Wszystkim, o czym serce marzy.. Lecz szkolne lata to baśń zaklęta, O której każdy długo pamięta.. Piękny tulipan listeczki rozkłada.. Jeśli jeździć to rowerem, Jeśli chodzić to z frajerem, Jeśli śmiać się to z radości, Jeśli kochać to z MIŁOŚCI!. I czy miła, czy nie miła - wspomnij taką, jaką byłam.. Wtedy wesołe wierszyki do pamiętnika to niczym tabletki o opóźnionym działaniu - przez długie lata cichutko czekają na kartkach dziennika, aż go znajdziesz wśród swoich dziecięcych zabawek i ciuszek, weźmiesz do rąk i przeczytasz własne wpisy i dedykacje najbliższych zawarte na ostatnich stronkach.Urodzinowe wierszyki dla dzieci [8] Urodzinowe wierszyki dla mamy [10] Urodzinowe wierszyki dla taty [10] Wakacje!.

Gdy będziesz miała już włosy siwe,Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela.

Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości.. Gdy kiedyś wśród wieczornej ciszy.. Niech Ci w życiu dobrze będzie.. Wierszyk na daleką przyszłość.. a ono Ci powie, że nie jest tak.. Nikomu serca nie oddaj w ofierze.. Może przyjdziesz, może zjawisz się.. Witam się z Tobą jak rybka z wodą, Bo moje serce tęskni za Tobą.Wszyscy w pracy Cię dziś żegnają, I najserdeczniejsze gratulacje składają, Błyszczy im nutka zazdrości w oku, Bo Ty od pracy masz od tej chwili spokój, Odpoczynku czas i nowe życie, Spędzaj teraz swój każdy dzień znakomicie, Porzuć wszelkie troski i zmartwienia, Bo tak wiele masz jeszcze w życiu swoim do zrobienia!. "Nauczyciel ociera się o wieczność.. Witam się z Tobą jak rybka z wodą, Bo moje serce tęskni za Tobą.. Jeśli nie masz pomysłu - skorzystaj z naszych wierszyków: Ku pamięci!. Sentymentalnie: Jak się w życiu mijają pociągi Tak i my poszukamy swych dróg Na maleńkiej stacyjce przyjaźni Może kiedyś spotkamy się znów .. A gdy będziesz babcią już, okulary na nos włóż.Wpisy do pamiętnika część 1.. Jak fiołki wśród ukrycia ożywiają.. Ujawnia się narrator (1. os. l. poj.. Czarę szczęścia wciąż dziel z nami, A cierpienia oddaj wrogom.. A jeśli nie to sam Ci powiem, Że myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.. Idź śmiało z podniesioną głową, Zaskakuj swą piękną, ojczystą mową..

a do szesnastki jeszcze daleko….Wpisy do pamiętnika część 2.

Życzę Ci szczęścia i powodzenia.. *** Idź przez życie śmiało.Śmieszne wierszyki do pamiętnika o miłości - Ku pamięci!. Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen się przerwie - słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest - wspomnienie.. Chodź tak oddzieleni - czujemy swą bliskość.. Miłość do książki niech Cię porywa.. Lilia rozkwita, róża opada, Piękny tulipan listeczki rozkłada.Życzenia do pamiętnika.. Ucz się i pracuj, a będziesz szczęśliwa.. Jako że z reguły wpisujemy się do pamiętników dobrym znajomym lub przyjaciołom, to, co napiszemy, ma na celu przypominać o naszej znajomości, relacjach, wspólnych .Wierszyki do pamiętnika.. — Ucz się i pracuj, baw się i śmiej, lecz zawsze dobre.. Tam daleko w morskiej fali, tam gdzie mgła daleko drży, Tam się pierwsza gwiazdka pali, a tą gwiazdką jesteś TY.. Re: Wierszyki do pamiętników.. Przeciwności.. tchnieniem wiosny, tak Ty każdy moment.. Wierszyki do pamiętnika dla dzieci od nauczyciela - Ucz się i pracuj Wierszyki do pamiętnika o miłości - Raz tylko człowiek kocha Wiersze do pamiętnika dla uczennicy od nauczyciela - Gdy troski życia.Dedykacje do pamiętnika.. A teraz coś demoralizującego;))Zadanie: napisz wiersz dla pani nauczycielki do pamiętnika pani Rozwiązanie: każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, tylko jeden pozostaje kwiat wspomnieniaŻyczenia do pamiętnika mogą być od początku do końca wymyślone przez nas samych, można także skorzystać z wielu gotowych wierszyków-rymowanek, mniej lub bardziej tradycyjnych i mniej lub bardziej żartobliwych.. znoś cierpliwie, do pracy nie trać.. Mówić mało i źle - jest nieszczęściem prostaków; mówić wiele i źle - jest zuchwalstwem głupców; mówić wiele i dobrze - jest szczęściem dowcipnych; mówić mało i dobrze - jest roztropnością mądrych.. Jako że z reguły wpisujemy się do pamiętników dobrym znajomym lub przyjaciołom, to, co napiszemy, ma na celu przypominać o naszej znajomości, relacjach, wspólnych .szukaj nauki i cnoty.. Wszystko przemija w życiu człowieka.. (K.ŻYCZENIA WPISYWANE DO PAMIĘTNIKA.. — Wspomnij kiedyś szkolne czasy, wspomnij koleżankę z klasy.. - Z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze.. Życzenia dodał (a): admin.W każdy zmierzch i noc czekam.. kazał mi się wpisać w Twój pamiętnik mały.. — Uśmiechaj się w domu,Jak błękitny strumień wody, po zielonej płynie niwie, Tak niech płynie wiek twój młody, słodko, mile i szczęśliwie.. Piękny tulipan listeczki rozkłada.. Nawet uroda z czasem ucieka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt