Polski słownik hasła do krzyżówek

Pobierz

Słownik haseł pozwala na wyszukiwanie haseł do krzyżówek na podstawie liczby liter, opisu hasła oraz położenia znanych liter w haśle.. Jeżeli chcesz znaleźć hasło do krzyżówki i znasz tylko kilka liter - w pole wyszukiwarki wpisz np. k.w.. Jak szukać synonimów i haseł?. Krzyżówki to chyba najpopularniejsze gry czy też zagadki słowno literowe.. Zawiera między innymi trudne do znalezienia w innych źródłach imiona biblijne, imiona postaci mitologicznych, nazwiska pisarzy, aktorów i artystów, nazwy roślin .Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie słowa, dla którego znamy tylko kilka liter.. Przykład: gdy poszukujesz 6-literowego słowa, w którym druga litera to "i", trzecia to "u", a ostatnią jest "o" to wpisz ".iu.o" wzorzec hasła:Słownik przeznaczony jest nie tylko dla szerokiej rzeszy czytelników interesujących się rozwiązywaniem krzyżówek, ale również dla uczestników różnych teleturniejów.. Wpisz hasło w pole wyszukiwarki i naciśnij Szukaj.. Krzyzowka.NET to największa całkowicie darmowa polskojęzyczna baza haseł i definicji krzyżówkowych.Baza ta, to olbrzymi zbiór haseł, definicji i opisów pomocnych dla każdego krzyżówkowicza.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "polskie morze" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Darmowy słownik synonimów i haseł do krzyżówek..

Wyszukiwarka haseł do krzyżówek.

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "rzeszoto" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.odpowiedź na umówione hasło ★★★ ODZEW: umówiona odpowiedź na hasło ★★★ ODZEW: pada na hasło w krzyżówce Panorama dnia 2018-09-11 ★★ mariola1958: PAROL: tajne hasło (przest.). dodaj hasłoSłownik przeznaczony jest nie tylko dla szerokiej rzeszy czytelników interesujących się rozwiązywaniem krzyżówek, ale również dla uczestników różnych teleturniejów.. Antologia krzyżówkowicza.. umówiony wyraz .. POLSKI SŁOWNIK - Rymy i słowa zakończone podobnie, wyszukiwanie słów do rymu, z taką samą końcówką.. Znajdziesz tu hasła i określenia haseł pomocne w rozwiązywaniu krzyżówek.. 16 krzyżówek · irbisp .. pozostawiający rozwiązującemu ustalenie diagramu, do którego należy wpisać hasło.. Można je znaleźć w podręcznikach szkolnych, w książkach do nauki języków .POLSKI SŁOWNIK - Hasła do krzyżówek, wyszukiwanie wyrazów i haseł do rozwiązywania krzyżówek.. Słownik krzyżówkowicza.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "wyłączność" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Kolejne hasła do krzyżówek: 4 - imię dumnej Polki, która wbiła wolskie szydło w Donalda T. (niemal ściganego listem gończym) 5 - końcowy wniosek, na który nie zgodził się polski rząd 9 marca 2017 (współczesne "liberum veto") 6 - czyje jest powiedzenie: "kończ Waszcz, wstydu oszczędź!"?.

Hasła Do krzyżówek.

- 4 .Hasło krzyżówkowe "rzeszoto" w słowniku krzyżówkowym.. Zobacz inne Encyklopedie i leksykony, najtańsze i najlepsze oferty.polski-sŁownik.pl Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: RDZENNA MIESZKANKA PAPUI, KOBIETA POCHODZENIA PAPUAŃSKIEGO Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.Hasła, odpowiedzi i rozwiązania do krzyżówek.. ★★★ PAROL: dawne tajne hasło ★★★ SEZAM: otwierał się na hasło w krzyżówce Podwójne-23 ★★★★ POMIAN: daw.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "jaźń" znajdują się 44 opisy do krzyżówki.. Za jego pomocą możliwe jest odszukanie haseł podczas rozwiązywania krzyżówek z innych źródeł.Wielki Leksykon Krzyżówkowy online.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "Polski" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Generator krzyżówek umożliwia utworzenie 20-hasłowej krzyżówki na podstawie haseł/opisów podanych przez użytkownika lub wylosowanych z bazy haseł polskich i angielskich..

Definicje do krzyżówek.

Hasła do krzyżówek, zbiór haseł i opisów krzyżówkowych.polski-sŁownik.pl Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: ŻARTOBLIWIE O ZBIOROWISKU KOBIET Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.polski-sŁownik.pl Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: OSOBA, KTÓRA GRASUJE, RABUJE Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.polski-sŁownik.pl Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: LEKCEWAŻĄCO O WŁOCHU Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.Podręczny słownik haseł do krzyżówek - sprawdź opinie i opis produktu.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "rzeszoto" znajduje się 249 definicji do krzyżówek.. Wpisz hasło lub jego część zastępując kropką (lub spacją) dowolny znak.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "wyłączność" znajduje się 216 odpowiedzi do krzyżówki.. 22 krzyżówki · mariola1958 Wirokrzyżówki wiązane na bis.Hasło do krzyżówki "ptak łowny, najmniejszy z bekasów" w słowniku szaradzisty.. Największa polska baza słów i objaśnień niezbędnych do rozwiązywania krzyżówek.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "polskie morze" znajduje się 240 opisów do krzyżówek..

Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.

Słownik krzyżówkowicza.. POLSKI SŁOWNIK - Słownik języka polskiego, pełny spis wszystkich polskich wyrazów i ich form.Słownik haseł krzyżówkowych w języku polskim i angielskim.. Największy polski słownik haseł do krzyżówek zawierający prawie trzy miliony pozycji.. Hasła do krzyżówek, zbiór haseł i opisów krzyżówkowych.Hasło krzyżówkowe "Polski" w słowniku krzyżówkowym.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "Polski" znajduje się 286 odpowiedzi do krzyżówki.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "jaźń" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Zadania na jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.. Dzięki niej skutecznie rozwiążesz każdą krzyżówkę.Dodatkowo baza ta może stanowić olbrzymie narzędzie dla osób układających .Wspomaga rozwiązywanie i układanie krzyżówek i podobnych zadań operujących słowami np. Koło Fortuny, scrabble itp. Program pozwala na znalezienie słowa spośród powyżej 75 tys. rzeczowników i nazw własnych zawartych w trzytomowym Słowniku języka polskiego PWN, jednotomowej Encyklopedii PWN, Słowniku wyrazów obcych PWN, oraz własnego słownika (ok. 35 tys. haseł) na podstawie .Wielki Leksykon Krzyżówkowy online.. Krzyżówki123.pl.. - w wynikach otrzymasz wszystkie 5-cio literowe hasła pasujące do wzroca.Hasło do krzyżówki "jaźń" w słowniku szaradzisty.. Wygenerowana krzyżówka może następnie zostać zapisana w pliku PDF lub PNG i wykorzystana np. podczas nauki języka angielskiego lub polskiego.Hasła do krzyżówek.. Największa polska baza słów i objaśnień niezbędnych do rozwiązywania krzyżówek.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "ptak łowny, najmniejszy z bekasów" znajduje się 286 odpowiedzi do krzyżówek.. Antologia Polskiej Krzyżówki.. [zasłyszane] Odp.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "ptak łowny, najmniejszy z bekasów" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Hasło krzyżówkowe "wyłączność" w słowniku szaradzisty.. 34 krzyżówki .. Kilka klasycznych krzyżówek okraszonych hasłem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt