Opisz siebie swoja rodzine

Pobierz

Na pierwszym zdjęciu jest moja mama.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Jest bardzo przyjaRelacje rodzinne.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie.. c.Describe your family - Opisz swoją rodzinę - angielski.. Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Moja tata nazywa sie Marcin i ma 44 lata.. Siemka potrzebuje zadania napisać list do kolegi jak spędziłem wakacje 180 słów , niech będzie opisane że byłem w dębkach , pogodam była cały .Opis siebie po angielsku: Adam, lat 15.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Pracuje jako dietetyk.. Mieszkam w Pile, na .Opisz siebie i swoja rodzine 1 Zobacz odpowiedź Prawidłowy zapis treści pytania: "Opisz siebie i swoją rodzinę.". Opisz swoją rodzinę Moja rodzina.. 6.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę.. Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po.. Zapytałem ją dzisiaj o mój dodatek rodzinny, odpowiedziała ze śmiechem, że wydała go na dżin i papierosy.. Nazywa się Lucyna i ma 37 lat.. Mamy także psa.. poleca 81% 1487 głosów.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. PILNE !. Ona kocha gotować.Moja rodzina.. Użyj związków frazeologicznych 2010-09-14 19:30:28; Opisz swoją rodzinę po niemiecku ( będzie jan ) :) 2012-02-23 14:31:47; Opisz swoją rodzinę po angielsku!WAŻNE!.

OdpowiedzOpis siebie - inny przykład.

Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny i krewnych.. "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Jest inżynierem, pracuje w fabryce samochodów.. W opisach relacji rodzinnych zwykle używane są przymiotniki dzierżawcze takie jak MI (S) (mój, moja, moje), TU (S) (twój, twoja, twoje), SU (S) (jego, jej), NUESTRO (S) (nasz, nasza itd.).. Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly Najpierw podam zwroty oraz dodam tłumaczenia wraz z wyjaśnieniami tych trudniejszych, a następnie przedstawię przykładowy opis.. Ich heiße Fabian und ich habe eine tolle Familie./.Opisz siebie i swoją rodzinę po niemiecku Nazywam się Kasia.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Słowa te wyznaczają przynależność i powinny się zgadzać z płcią i liczbą osób, które opisujesz.Opisz swoją rodzinę po rosyjsku.. On jest lekarzem z zawodu.. Filmy.. I'm quite tall and slim.Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. .OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU 2013-04-09 18:31:27; Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Ma czterdzieści trzy lata.. (Jak coś to mam na imie magda mam 12lat i brata kube.Mieszkam w bloku.moje oczy są niebieskie.Zajmuje sie tańcem mażoretkowym,lubie zwierzęta.Moji rodzice nazywają się Andrzej i Sylwia).Prosiłabym aby to było napisane słownictwem z klasy czóstej.I aby nie było tam takich bardzo tródnych słów i ..

:) 2009-09-22 16:21:04; Opisz siebie i swoją rodzinę.

Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. Jak cos to mam na imie iwona mam 13 lat interesuje sie sportem mieszkam w Krakowie mam siostre ona ma na imie ania i ma23 lata moja mama ma na imie ela i jest krawcowa a tata marcin i jest kucharzem.plis jO ile wiem, już od trzech dni pomiędzy kuchenką a lodówką leży kawałek bekonu!. Moja rodzina składa sie z trzech osób.Ja nazywam sie patrycja , moja mama danuta i siostra.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Mój tato ma na imię Janusz.. Ja - Patrycja, 16 lat, sport Mama - Agnieszka, …BARDZO PILNE .opisz swoją rodzinę po rosyjsku.. Wraz z moją rodzinę mieszkamy w Zabrzu.. 7, sobota Rodzice wrzeszczą na siebie od paru godzin bez przerwy.Przedstaw siebie i swoja rodzine po rosyjsku Opisz siebie i swoją rodzinę po rosyjsku - imię, wiek, hobby.. Pies nazywa się Lulu.. Tato jest starszy od mamy o trzy lata.. Gdyby dowiedziała się o tym opieka społeczna, miałaby za swoje!. W części gramatycznej zapoznacie się z odmianą zaimka dzierżawczego das Possessivpronomen.. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. zadanie dodane 30 października 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz list do kolegi w ktorym przedstawisz siebie, opisz swoj dom (mieszkanie) i swoja rodzine."..

He teaches math.Hej bo mam zadanie z anglika.Musze opisać siebie swój dom i swoją rodzine.

Napisz list do kolegi w ktorym przedstawisz siebie, opisz swoj dom (mieszkanie) i swoja rodzine.. Kliknij tutaj i rozhulaj Twój niemiecki!. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Opisz siebie, swoje zainteresowanie, wiek wyglad, swoja rodzine, ich wiek i zainteresowania.. Opiszemy rodzinne zdjęcie i opowiemy coś o swoich bliskich.. OPIS RODZINY PO ROSYJSKU!. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w.. Moja rodzina.. Jest sobotnie popołudnie siedzę w pokoju i słyszę głos mamy, która woła mojego młodszego brata Olka oraz.. Mój dom, moja rodzina.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Moja mama nazywa sie Zosia i ma 40 lat.. Treść.. Praca kontrolna .opisz swoja rodzine w jezyku rosyjskim,z ilu osób jest,jak sie nazywaja ile lat maja ,gdzie mieszkaja co na codzien robia.. When he was younger, he was sailing.Napisz list do kolegi w którym zamiescisz takie inforamcje: -jak sie nazywasz i ile masz lat (ALex, 15 lat) -opisz swoja rodzine i siebie( jest duza, mam siostre, tate mame, dziadków, ciocie i wujków, gram na gitarze, chodze do gimnazjum w Zielonej Górze, ucze sie 3 jezyków obcych + polski, gram w pin ponga, lubie szachy -hobby i co robisz w wolnym czasie -poprosisz o odpowiedz dla CiebiePlik OPISZ SIEBIE I SWOJA RODZINE ANGIELSKI.docx na koncie użytkownika mateo00725 • Data dodania: 29 sty 2013Moja rodzina składa się z pięciu osób: mamy, taty, siostry, brata i mnie.Moja mama ma na imię Agnieszka, ma czterdzieści lat..

Napisz list do kolegi w ktorym przedstawisz siebie, opisz swoj dom (mieszkanie) i swoja rodzine.

Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej, niż Ci się wydaje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt