Sprawdzian z treści tajemniczy ogród

Pobierz

i taka rozmowa więc nie polecam :( .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. 11 Obserwuj .. Pati_Quizy_123 • 8 godzin temu.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. Niepotrzebny był żaden quiz lub sprawdzian z treści lektury.. 11 Obserwuj autora Dodaj do .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. pytanie 1 z 10.. Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. To z ciekawych opowieści, zorientowałam się, jak dokładnie uczniowie znają dzieje bohaterów.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Zastanawiam się, jak na ten sposób pracy zareagowaliby siódmoklasiści..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Chyba nie zaryzykuję.Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród.. Część 3.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Część 1.. Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród"..

Załóż własny blog!Tajemniczy ogród.

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 66333 razy.. Lekturka 4 lata temu.. Bo też dom był w dużej części pusty.sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod turbofile.co.pl/ .. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jutro mam sprawdzian z treści.. Jak nazywał się gawron Dicka?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąSPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test!Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?. Sprawdzian z lektury inaczej.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?.

Tajemniczy ogród - test ...Tajemniczy ogród.

:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. (zanim przyjechała do posiadłości Cravena) 3.Skąd przyjechała bohaterka?to może ich poszukaj!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD" Na podane pytania odpowiedz pełnymi zdaniami.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Oglondałam to w dzieciństwie i warto było sobie pszypomnieć ,polecam z całego serca Odpowiedz anonim67 (*.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:9.. Test wiedzy online z lektury szkolnej..

Tajemniczy dom i ogród.

Zawiera 16 pytań.. Osobą przybywającą z Indii jest: a.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Część 2.. Wyślij zgłoszenie.. Wyślij zgłoszenie Lekturka.. PYTANIA OTWARTE 1.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Witaj na stronie Quizz.pl.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 1.Jak nazywa się główna bohaterka powieści?. *.153.67) wysłano z m.cda.pl 2021-01-10 23:46:46 +1 Oglondam to kilka razy pod rząd .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Gdzie wychowywała się Mary?. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. 2.Jakie imię nosiła opiekunka głównej bohaterki?. 84 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Co Martha podarowała Mary?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt