Napisz zdania o swojej rodzinie

Pobierz

poleca 80% 1165 głosów.. Mam rodziców, dziadków i x siostry/braci.. Zapewnił, że nie jest przeciwnikiem szczepień i sam również planuje przyjąć preparat przeciw COVID-19.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.Napisz krótkie opowiadanie o zabawnej historii z zycia twojej rodziny (może być zmyslona) Moje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem; Napisz opowiadanie o ,,Mit o Syzyfie '' z perspektywy Demeter matki; napisz opowiadanie o moim spotkaniu z jednym z bohaterow powiesci; Napisz opowiadanie o obrazie Mokra Wieś.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jesteśmy mili i sympatyczni.Moja rodzina.. Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.. Jej członkowie połączeni ze sobą więzami formalnymi i emocjonalnymi (pokrewieństwo, więź małżeńska) mają wobec siebie określone prawa i obowiązki.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.Zgłoś swoje materiały lub narzędzia..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.

A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez użytkownika ela84 (-680) [Szkoła średnia]Najważniejsza jest rodzina.. "- witamy się z rodziną.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Napisz kilka zdań o rodzinie po angielsku !. nie wiem co bymmzrobil gdyby go zabraklo, kocham cala swoja rodzine.Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat sie lubimy i nigdy sie nie klocimy moja mama i tata sa bardzo cierpliwi, cudowni i pomocniMoja rodzina jest miła.. Mama zawsze pomaga mi w zadaniu domowy.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Her name is Katja.Napisz wygląd jednej osoby ze swojej rodziny.Jak te zdania po polsku będą po angielsku 2010-10-03 14:49:35 Dokończ zdania , stosując formę past continuous..

Układanie zdań o swojej rodzinie.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Nie wyrażałem swojego prywatnego zdania, tylko przekazywałem pytania wątpiących - wyjaśniał w czwartek w Senacie rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak, pytany o swoją wypowiedź o szczepieniu dzieci przeciw COVID-19.. Jak nie styknie to napisz cos o dziadkach Odpowiedział(a): listless, 27 października 2009, 17:52. tworzy ją moja mama, tata i ja.. Treść.. Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz .Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole.. Adam Rotter, licencja: CC BY 3.0.. Przykład.. a) swobodne wypowiedzi o rodzinie na podstawie albumów rodzinnych i zdjęć, b) głośne, jednostkowe czytanie tekstów o rodzinie Eli i Damiana- wypowiedzi porównujące oba teksty pod względem zawartych informacji, c) indywidualne układanie i zapisywanie zdań o rodzinieNajpiękniejsze cytaty o rodzinie, aforyzmy, złote myśli o rodzinie.. Najczęściej zadawane pytania..

Jesli masz zwierzata to napisz cos o nich.

Przydatność 65% Napisz list do przyjaciela z USA, aby opowiedzieć mu swoje nowiny.. Oni są bardzo zabawni.. Tata jest pomocny w kuchni.. Mój starszy brat ochrania mnie i radzi, gdy mam problem.. Potrafi dobrze gotować.. Mój tata ma 39 lat, brązowe włosy i zielone oczy a mama ma 36 lat, blond włosy i piwne oczy .. Wspólnie spędzamy dużo czasu, szczególnie w weekendy.. You know how she felt when Tom left hZadanie: napisz 7 zdań o sobie lub rodzinie z czasownikami być, mieć itp ta praca jest z tematu czasownik to be itp w języku angielskimMeine Mutter heißt Marret, und mein Vater heißt Klaus.. Infolinia wspierająca nauczycieli w konfiguracji programów przy zdalnym nauczaniu.. no nie wiem to wszystko zależy od tego jak duzo .moja rodzina jest taka jaką sobie wymarzyłem .. Nam to pani na anglu dyktowala jako wzór do podobnego zadania.Napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Moja rodzina jest bardzo fajna.Moja rodzina jest raczej duża/mała.. Moi rodzice są wyrozumiali i weseli .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Z nami nauczysz się jak skonstruować potwierdzenie i zaprzeczenie posiadania członka rodziny (zdania typu: mam brata; nie mam siostry).Zasady zapisywania i wymowy liczb w języku rosyjskim.Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie..

0. napisz gdzie mieszkacie, opisz wasze relacje.

Lubię jeździć do dziadków w weekend.. zadanie dodane 31 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika kolo1111 .. Fotografia licznej rodziny wielopokoleniowej.. mamy jednak wspanialego psa, ktorego traktujemy jak czlonka rodziny.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Na razie mam tyle : My family is strange.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Mein Vater heibt.und meine Mutter heibt.. Ich habe einenn *Bruder.Krótkie zwroty opisujące rodzinę po angielsku.. Cytaty mogą przydać się na kartkę z życzeniami, laurkę czy plakat na ścianę.A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.. Wśród 40 najpiękniejszych sentencji znajdziecie wiele takich, które będą pasować do Waszej rodziny.. Moja sistra ma 13 lat, ma blond włosy i niebieskie oczy .. Pytanie zadał(a) nati6, 27 października 2009, 15:53.. Rodzina jest podstawową grupą społeczną.. * w miejscu x wstaw liczbę rodzeństwa Mieszkamy w mieszkaniu w bloku/domu.. Wszyscy interesujemy się sportem, a najbardziej siatkówką i piłką nożną .Er hat Blond Haare und blau Augen .. Zgłoś nadużycie.. Zadanie jest zamknięte.. Zazwyczaj jemy razem obiad i potem idziemy do parku.Jak napisać 10 zdań o swojej rodzinie.. Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno zdarzenie z życia rodziny, jedno z życia towarzyskiego, poproś o odpowiedź.Uzupełnij zdania , a następnie napisz krótko o swojej rodzinie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt