Test z lektury tomek w krainie kangurów 4free

Pobierz

Książka jest polecona przez ministerstwo oświaty do bibliotek szkolnych.Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Uczęszcza do czwartej klasy jednego z warszawskich gimnazjów.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jest czerwiec, koniec roku szkolnego.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Armanda_Wojtasinska 5 lat temu.. Udostępnij.. Bohaterowie Sally Tomek65% "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. .Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)quiz na temat ksiazki ,,Tomek w krainie kangurów" quiz na temat ksiazki ,,Tomek w krainie kangurów" Szukaj..

Z lektury tomek w krainie kangurów.

Udostępnij.. Skomentuj.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proszę o szybką odpowiedź!. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.Tomek w krainie kangurów to pierwsza część jakby wstęp do wielu książek Szklarskiego (np. Tomek na czarnym lądzie, Tomek w krainie amazonki itd.). Zdrajcą okazał się: a) Tymowski b) Pawluk .Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .Tomek w krainie kangurów • lektury • pliki użytkownika konycynka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AUDIOBOOK.rar, test ze znajomości lektury.odt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wspomóż naszą działalność, wpłacając dowolny datek: audiobooków?.

Zapisuj ...Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!

Rozwiąż test!Bardzo ważne!. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Test zawiera 17 pytań dotyczących lektury.Tomek w krainie kangurów - Czas i miejsce akcji Akcja rozgrywa się w 1902 roku, początkowo w Warszawie, potem w Australii.. Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1. z jakiej str w książce : przygody , fragmenty opisujące zwyczaje i kulture Aborygenów , roslinnosc zwierzeta, opis australi, zjawiska , klimatTomek w krainie kangurów • lektury kl. IV • pliki użytkownika bea28 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AUDIOBOOK.rar, sprawdzian z lektury.odt"Tomek w krainie kangurów" jest pierwszą częścią cyklu Alfreda Szklarskiego (publikującego również pod pseudonimami Alfred Bronowski lub Fred Garland), opowiadającego o perypetiach tytułowego bohatera, Tomasza Wilmowskiego.Która przygoda Tomka Wilmowskiego w książce "Tomek w krainie kangurów" była według ciebie: Streszczenie lektury"Opium w rosole" o jaką wiedzę wzbogacił się tomek sawyer; mikołajek streszczenie; Streszczenie krzyżacyTomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - streszczenie Pierwszy tom przygód Tomka Wilmowskiego, który razem z ojcem i jego przyjacielem Janem Smugą płyni.Tomek Wilmowski, główny bohater powieści Alfreda Szklarskiego "Tomek w krainie kangurów", jest czternastolatkiem..

71% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.Problematyka.

Obserwuj autorów.. Jego matka zmarła, a ojciec zmuszony był uciec z kraju, w obawie przed aresztowaniem.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów"?. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 120 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Z lektury tomek w krainie kangurów.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Odsłon: 76229 Ocen: 526 (50 %) Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Tomek z krainy kangurów" A.. 78% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. Alfred Szklarski Aborygeni ojciec Tomka łowca zwierząt jego najlepszym przyjacielem jest Jan Smuga przyjaźni się z Andrzejem Wilmowskim łowca zwierząt rdzenni mieszkańcy Australii.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Tanshee 4 lata temu.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera..

Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Quiz Tomek w krainie kangurów 1.

Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Szklarskiego (podstawówka).. 73% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie, #tomek w krainie kangurów 805 x, 2017-05-15 15:00:14Plik test z lektury tomek w krainie kangurow 4free.zip na koncie użytkownika shinsain • Data dodania: 13 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tomek w Krainie Kangurów;) 2011-03-24 13:43:50 tomek w krainie kangurów 2010-06-02 17:57:46 wymień postacie z książki << Tomek w krainie kangurów .. 2010-05-25 14:08:47Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. Jest to jedna z najlepszych książek przygodowych.. Dodawaj wpisy.. Tagi dla tego testu: lektura, nudaWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Kliknij kanały:Dobrawa Czytelniczka: książki do czytania - co czytać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt