Napisz pytania i krótkie odpowiedzi we won't go to school tomorrow

Pobierz

i przetłumacz na polski.. Pomogę ci w angielskim, jeśli chcesz.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Present Simple: krótkie odpowiedzi.. - Pójdziemy do kina, pod warunkiem, że kupisz bilety.. (PAMIĘTAĆ DO KAZDEGO PYTANIA PO 3 ODPOWIEDZI!). Do you like her?Następnie napisz krótkie odpowiedzi twierdzące (v) lub przeczące(x).. Zakreśl dobre wyrażenia i napisz je w zeszycie od 1 do 11.. City Creatures - Rzymskie Wakacje.. W tym czasie także pojawia się pomocniczy operator, za pomocą którego tworzymy pytania i przeczenia - tym razem jest to słówko did.. B: OK, pójdę sprawdzić.. Z gory dziekuje bardzo:):*Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. Nowe pytania.. Potem dopisz krótkie odpowiedzi.. Question from @mysiunka - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz 3 pełne i krótkie odpowiedzi do poniższych pytań: Was hast du am Dienstag?. Napisz krótkie odpowiedzi na pytania.. A: Wydaje mi się, że ktoś puka do drzwi.. 2014-02-26 19:33:43 Napisz pytania po angielsku aby odpowiedzi do każdego były takie: 2011-11-15 20:58:37Mr Smith is a very rich.. 5 He won't finish his history project tonight .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Następnie zróbcie zad.2 str.68 podręcznik czyli odpowiedzcie krótko na 3 pytania..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi, wykorzystując podane słowa.

A odpowiedzi kierujcie według własnego zdania .. Aby to zrobić, do słowa Yes lub No dodajemy osobę oraz odpowiednią formę czasownika posiłkowego to do.. Przy tworzeniu przeczeń i pytań pojawia się dodatkowe słówko - operator.. Jeśli coś źle napisałam to sorki .. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.1a.. Przyszli po ciebie koledzy i chcą żebyś zagrał z nimi w piłkę ale ty masz dużo zadania domowego i nie możesz iść: I am sorry I can't go out with you.. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.Uzupełnij dialog Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Nie znam odpowiedzi do drugiego zadania.. Uzupelnij pytania uzywajac do lub does nastepnie napisz krotkie odpowiedzi 2. uzupelnij dialog wyrazeniami w odpowiedniej formie DAJE NAJ2.. Pytania w czasie Past Simple z użyciem czasownika "TO BE" tworzymy przez inwersję, czyli zamieniamy miejscami podmiot i orzeczenie.. b_____Thomas _____ c _____ Jenny and Robert _____ d .Przeczytaj poniższe pytania i odpowiedz zgodnie z prawdą Napisz krótkie odpowiedzi 1 .. Aby odpowiedzieć na pytanie w Present Simple, możemy użyć krótkich odpowiedzi.. - Jeśli nie będzie jutro ciepło, nie pójdziemy na basen.. Następnie napisz krótkie odpowiedzi twierdzące (v) lub przeczące(x).. Podręcznik: English Class A 1+ Dzisiaj pracujemy z podręcznikiem na stronie 98 i 99..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi na pytania.

Przyjrzyj się tabeli i napisz odnoszące się do jej treści pytania a Does Maggie play football at school?. Z podanych słów utwórz pytania - pamiętaj o "to be" lub .1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulGo beyond.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Ułóż pytania używając podanych wyrazów.. Zeszyt ćwiczeńNapisz krótkie odpowiedzi na pytania.. Ex.1/98 Popatrz na kreskówkę i wyszukaj środki transportu, nazwij je po angielsku.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Nie używamy już żadnych operatorów.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Do zobaczenia, Marta Muraszko 16.04.2021.. I will go with you tomorrow.Pytania i odpowiedzi w czasie Past Simple z czasownikiem TO BE.. Teraz wykonaj w zeszycie ćw.3, podręcznik,str.. Odpowiadając przecząco należy również zaprzeczyć do lub does słowem not.. Jak zwykle posłucham Waszych odpowiedzi we wtorek.. Odpowiedz.. Na zakończenie ćw..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt