Członkowie rodziny po niemiecku ćwiczenia

Pobierz

Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Lekcja 14.Start studying niemiecki członkowie rodziny.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku nazywają się poszczególni członkowie rodziny: ojciec, matka, rodzice dziecko, syn,…Rodzina Zawiera 48 pytań.. Członkowie rodziny po niemiecku 2013-01-21 15:08:16; Kochasz kogoś innego niż członkowie twojej .Przykładowy opis rodziny po niemiecku znajdziesz także tutaj.. rodzina - die Familie.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. 5 0 Odpowiedz.. Poniżej prezentujemy niemieckie słówka dotyczące członków rodziny, zarówno tej najbliższej, jak i dalszej.. Rozwiąż krzyżówkę, wpisując po niemiecku odpowiednie hasła.. Do dzieła!. Imię i nazwisko (wymagane)tagi: członkowie rodziny po niemiecku, nazwy członków rodziny po niemiecku, rodzina po niemiecku, Familienmitglieder, członkowie rodziny po niemiecku z rodzajnikami, członkowie rodziny po niemiecku liczba mnoga.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

Członkowie rodziny po niemiecku.

Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. babcia - die Oma babcia - die Großmutter brat - der BruderRodzina - ćwiczenia.. Język angielski dla początkujących.. Share this: WhatsApp; Zobacz wpisyNadszedł czas na kolejny wpis z serii - Ćwiczenia z niemieckiego.Tym razem zajmiemy się powtórzeniem i utrwaleniem słownictwa z zakresu - Rodzina.Zapraszamy również do naszego zestawienia - Słownictwo: Rodzina.. Pozwala ono na precyzyjne określanie stopnia pokrewieństwa między różnymi ludźmi.Członkowie Rodziny po niemiecku.. Temat opracowano na podstawie: "Język niemiecki.. 31 maja 2013 Rodzina Rodzina AKI Arkadiusz Gerlic.. rodzina - die Familie, -n. Często używane.. Cała płyta dostępna jest pod tym linkiem: po niemiecku - zawody po niemiecku - Zwierzęta po niemiecku - Rodzina po niemiecku - Miesiące po niemiecku - Liczebniki po niemieckuTagi: członkowie rodziny po niemiecku, Członkowie rodziny po niemiecku liczba mnoga, Dalsza rodzina po niemiecku, Jaka jest twoja rodzina po niemiecku, Niemiecki rodzina ćwiczenia pdf, Opis rodziny po niemiecku, Pytania o rodzinie po niemiecku, rodzina po niemiecku, Zawody po niemiecku, Zwierzęta po niemieckuCzłonkowie rodziny po niemiecku.. die Schwester - siostraW tej lekcji przedstawię Wam CZŁONKOWÓW RODZINY po niemiecku.. Miłej zabawy podczas nauki :)Znajdziecie mnie na: rodziny (niemiecki) ..

Członkowie rodziny ćwiczenia .

(Wpisz pasujące słowo!). te najprostsze mama tata dziadek babcia syn ciocia wujek brat córka 5 ocen | na tak 100%.. Słowniczek obrazkowy - lekcja.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. Podobne pytania.. Przykłady użycia - "członkowie rodziny" po niemiecku.Członkowie rodziny po angielsku ćwiczenia.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Na liście wymieniono tylko bliskich krewnych - tych członków rodziny, z którymi zwykle mieszkają pod jednym dachem.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Członkowie rodziny po niemiecku Poznaj lub powtórz razem z nami niemieckie słownictwo związane z rodziną.. ĆwiczeniaCzłonkowie rodziny po niemiecku: Kontynuujemy naszą serię zawierającą darmowe lekcje języka niemieckiego dla opiekunek.. Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny..

Niemiecki - RODZINA - Słówka i ćwiczenia.

Kończąc ten krótki wstęp zapraszam Cię do nauczenia się kilku słówek z działu rodzina po niemiecku.. Życzymy owocnej nauki.. O której godzinie?. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Ćwiczenia z niemieckiego #2Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Moi rodzice przyjdą o godzinie dziesiątej.). Bezpłatna nauka języka angielskiego online.. Opublikowano 10th June 2015, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .1) mama 2) wujek 3) syn 4) dzieci 5) wnuk 6) siostra 7) rodzice 8) ciocia 9) kuzynka 10) dziadkowie 11) ojciec 12) brat 13) rodzeństwo 14) córka 15) dziadekW tym filmiku słownictwo, członkowie rodziny w języku niemieckim.. Zajrzyj do: Wortschatz zum Thema "Die Familie" (Słownictwo do działu "Rodzina") 2b.. Słowniczek obrazkowy - lekcja.Tłumaczenie słowa 'członkowie rodziny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Trening w domu - ćwiczenia fizyc.. Zobacz wszystko.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

... Rodzina - FAMILY - Słówka i ćwiczenia.

Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Trening gimnazjalny.RODZINA die Familie.. Niemiecki - Rodzina .Kreuzworträtsel.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. O której godzinie przyjdzie twój brat?). Członkowie rodziny po niemiecku.. NA DOBRY POCZĄTEK Pamiętajcie o tym, że rzeczowników w języku niemieckim należy uczyć się razem z rodzajnikami określonymi (der, die, das).Żeby ułatwić Wam zapamiętywanie, użyję do każdego rodzaju innego koloru.Członkowie rodziny po niemiecku to bardzo istotna grupa słówek.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt