Test w języku hiszpańskim

Pobierz

1.09K subscribers.6 test (język hiszpański) 7 test (język holenderski) 8 test (interlingua) 9 test (język kataloński) 10 test (język ladyński) 11 test (język norweski (nynorsk)) .. Bezpłatne arkusze są do pobrania w formacie PDF, co pozwala na ich wykorzystanie na wielu urządzeniach offline lub wydrukowanie.. Dla uczących się hiszpańskiego, takich jak Ty, przygotowaliśmy 10 ćwiczeń do praktycznej nauki języka hiszpańskiego.. Dzięki nim wyćwiczyć i polepszysz rozmienienie ze słuchu.. Jako, że stronę prowadzę sama (tu przeczytasz o mnie więcej), brakuje tu jeszcze parę zagadnień tematycznych.Ćwicz czytanie i rozumienie w języku hiszpańskim dzięki specjalnie przygotowanym tekstom o różnej tematyce oraz poziomach trudności.. Skomentuj.. Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu.. Przetłumacz wyrazy.. Czy znasz już czasowniki nieregularne w czasie presente de indicativo?. Mnóstwo ciekawych materiałów oraz ćwiczeń dla samouków.. W zbiorze fiszek "Hiszpański - powitania, pożegania, słownictwo" znaleźć można ponad 100 interaktywnych kartoników, w których nie brakuje taki słówek jak chłopak, dziewczyna, ładna, wojna, książka, ulica czy piwo.W tym odcinku przypomnisz sobie m.in.:- Jak zapytać o imię, nazwisko, numer telefonu, itp.- Jakie pytania przerobiliśmy do tej pory.- Sprawdzisz w jakim stop.Elisa Peña..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Czy znasz kolory w języku hiszpańskim?

Test języka hispańskiego przygotowany pzez Cervanteszawira 65 pytań, podzielonych na poziomów, od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1).. Mamy dla Ciebie film, ćwiczenia, artykuł oraz zestaw Quizlet!KRAJE, NARODOWOŚCI, JĘZYKI - język hiszpański dla początkujących.. JĘZYK HISZPAŃSKI.. W roku 2019 stworzyła Akademię hiszpańskiego online, by móc uczyć Polaków tego pięknego języka.Przeglądaj ćwiczenia z czytania, słuchania, pisania i mówienia wzbogacone o obszerny słownik hiszpański, koniugator czasowników i naj­no­wo­cze­śniej­szą technologię rozpoznawania mowy - wszystko to sprawia, że czujesz się, jakby to była nauka z "kieszonkowym" prywatnym nauczycielem hiszpańskiego.Przykładami czasowników zwrotnych w języku polskim są np. myć się, czesać się.. Czyli wszystkie czasowniki zawierajace zaimek zwrotny "się" W języku polskim nie odmieniamy go, natomiast w języku hiszpańskim jego odpowiednik, czyli "se" ulega odmianie, którą przedstawimy poniżej, na przykładzie czasowników llamarse - nazywać się i levantarse - wstawać.SPRAWDZIAN W KLASIE SZÓSTEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ BADANIE DIAGNOSTYCZNE CZĘŚĆ 2.. CEO & lektor hiszpańskiego.. Tak więc w rodzaju męskim będzie to wyglądało następująco: SingularĆwiczenia z hiszpańskiego online.. 7298 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Hiszpańskie czasy: wyjaśnienia, przykłady, ćwiczenia E-hiszpańskiLiczebniki hiszpańskie - maraton językowy dla każdego..

Listę innych niesprawdzonych haseł w tym języku można znaleźć pod tym linkiem.

Koniecznie zobacz mój nowy film na YouTube supermalgosia i poznaj nazwy krajów, narodowości i języki po hiszpańsku!. Forma nauki, którą proponujemy, ma same zalety: uczysz się .Hiszpańskie czasy: wyjaśnienia, stosowanie, przykłady z tłumaczeniami, ćwiczenia online.. W każdym zdaniu wybierz ppoprawną odpowiedź i kliknij "Test now".. Elisa jest Hiszpanką i od ponad 10 lat mieszka w Polsce.. Zapewne uczysz się tego języka, prawda?. W tym dziale, będę zamieszczać ćwiczenia gramatyczne i leksykalne na różnych poziomach zaawansowania.. Nie można tego pięknego języka nauczyć się szybko, korzystając wyłącznie z klasycznych metod przyswajania nowej wiedzy.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Układ graficzny CKE 2015 KOD UCZNIA UZUPEŁNIA UCZEŃ PESEL miejsce na naklejkę SPRAWDZIAN W KLASIE SZÓSTEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. Fiszki na Fiszkotece to nie tylko powitanie po hiszpańsku.. Test poziomujący z języka hiszpańskiego 1.. Interaktywne ćwiczenia gramatyczno-leksykalne.alfabet włoski i wymowa podstawowe zwroty lekcje video słowniczek tematyczny słowniczek obrazkowy gramatyka ćwiczenia gramatyczne do słuchania i do czytania testy Czas przyszły w języku hiszpańskim- futuro imperfecto (futuro simple)Wyjaśnienie(1): pisząc zaimek np. (Yo) w nawiasie, rozumiem przez to odpowiednik angielskiego I, czyli mówiąc Yo soy w dosłownym tłumaczeniu na polski znaczy Ja jestem, jest to odpowiednik angielskiego I am.Jednakże podobnie jak w języku polskim często pomijamy osobę, ze względu na odmianę czasownika Być, podobnie w języku hiszpańskim ze względu na odmianę czasowników Ser i .Język hiszpański na Fiszkotece..

Lew, czaro...Ponieważ zaś tworzenie liczby mnogiej w hiszpańskim polega po prostu na dodaniu końcówki -s, będzie to bardzo proste.

Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Cześć, z tej strony Małgosia.. Napisz w komentarzu!. W nauce języka hiszpańskiego potrzebny jest spryt i kondycja umysłowa.. Świetnym przykładem tematu, w nauce którego można uczyć się sprytnie, są liczebniki w języku hiszpańskim.Ćwiczenia od św. Mikołaja; Imperativo negativo ćwiczenia; Czasowniki nieregularne w czasie indefinido; Test końcowy z całego Hiszpańskiego Wyzwania 2!. Czytając teksty po hiszpańsku poznasz popularne i łatwe zwroty, gramatykę i słownictwo.Systematyczne ćwiczenia pozwolą Ci jednak wyćwiczyć tę umiejętność.. Ćwiczenia imperativo; Archiwa.. Nie moglie mogłeś znaleźć lepszego miejsca by je poznać, przypomnieć bądź utrwalić.. 10 darmowych tekstów Premium: 58 tekstów.. Zobaczysz ilośc punktów i szystkie błedy, jakie popełniłeś, a także poprawne odpwiedzi.Quizy hiszpański - sprawdź największą bazę quizów o tematyce hiszpański.. W związku z tym, aby powiedzieć, że Jest wpół do dwunastej, powiemy dosłownie Jest jedenasta i pół: 11:30 - Son las once y media.Sprawdź trudność języka hiszpańskiego i przekonaj się, że hiszpański wcale nie jest taki skomplikowany!.

Odmiana ta działa podobnie, jak w języku polskim - czasowniki odmieniamy przez trzy osoby liczy pojedynczej i trzy osoby liczby mnogiej.

Grudzień 2021; Lipiec 2021; Maj 2021; Kwiecień 2021; Luty 2021; Styczeń 2021; Listopad 2020; Październik 2020; Wrzesień 2020; Sierpień 2020; Lipiec 2020; Kwiecień 2020; Marzec 2020; Luty 2020W języku hiszpańskim, inaczej jak w języku polskim mówimy, że jest pół po którejś godzinie, nie wpół do.. A .Test wiedzy ze słówek języka hiszpańskiego.. Zapoznaj się z nowymi słówkami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt