Napisz kilka zdan o tym co charakterystycznego dostrzegasz

Pobierz

Mozna zacząc drog…Napisz kilka zdan o tym w jaki sposob ty i twoja rodzina mozecie dboc o czyste powietrze 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zapisz trzy zdania o tym,co przedstawiono na ilustracji z ćwiczenia 1. lilila lilila 08.11.2011 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Kilka zdan o tym kim zostaniesz w przyszlosci i co bedziesz robic?. Oprócz: Wędrówek do lasu, Spaceru w górach, Pływaniu w morzu;-)Napisz kilka zdan o tym ,jakich zasad muszą przestrzegac korzystajac z komputera we wlasnym domuNapisz kilka zdan o tym co moze sie znajdowac w muzeach.. kazde z nich jest trudne ortograficznie wiec uwazaj!. .napisz 5 zdan o tym kim zostaniesz w przyszlosci i czym bedziesz sie zajmowac linia falista podkresl formy proste czasu przyszlego a przerwana zlozonaNapisz ta kartkę i poprawnie ją zaadresuj.imiona,nazwisko i adres maja być zmyślone 2012-11-30 16:49:27 Napisz kilka zdań o tym, co zwykle robisz w wolnym czasie (po angielsku ) 2010-11-03 18:18:08Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Po niemiecku napisz dziesięć zdań o tym, jak spędzasz weekend.. wyrazy: rzeżba, dzieła sztuki, pamiątki narodowe, twórczość narodowa, dzieła wybitnych malarzy, zbiór monet i medali, przedmioty .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. 2010-02-06 09:54:47 Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37 Napisz kilka zdań 2013-01-01 17:18:59Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz kilka zdań o tym co jest dla ciebie najważniejsze w życiu .Napisz kilka zdań o tym kim zostaniesz w przyszłości i co będziesz robić..

Napisz kilka zdań o tym, co charakterystycznego dostrzegasz w stylu pisania swojej ulubionej autorki / ulubionego autora.

zastosuj potrzebne ci do wyowiedzi wyrazy z cwiczenia 2. oraz podane wyrazy i wyrazenia.. W wypowiedzi odwołaj się do wybranych tytułów książek.Napisz kilka zdań o tym, co robisz, dy sie cieszysz 1 Zobacz odpowiedźNapisz kilka zdań o tym, co jeszcze możesz robić w wakacje.. Użyj czasowników osobowych w czasie t…Napisz zdania o tym , co robią członkowie rodziny Billa.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Prosze o pomoc na dzis daje NAJ napisz 7-8 zdan o tym co robiłes na feriach w pamientniku PROSZE O POMOC .. linią falistą podkreśl formy proste a przerywaną formy złożone mała wskazówka formy proste czasu przyszłego nie odmieniają sie przez rodzaje formy złożone czasy przyszłego odmieniają się przez rodzaje pomocy na jutro!. Życie na naszej planecie jest proste i wygodne, a co najważniejsze- dobrze mi …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt