Trudne testy z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania Shirley - główna bohaterka powieści, poznajemy ją gdy w wieku jedenastu lat przybywa na Zielone Wzgórze i mimo pomyłki zostaje adoptowana przez Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Duma Ani nie pozwala wybaczyć Blythe'owi przez następnych kilka lat.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1882 d) 1901 RozwiązanieAnia z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)klasa 6 Lektury uzupełniające "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Sprawdź, co pamiętasz z tej lektury!Rozwiąż test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Szukaj.. W Szerokiej Rzece.. Dalsze losy Ani - Sprowadzanie ułamków do jednego mianownika // odp.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo..

Rozwiąż test!z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Test składa się z 12 pytań.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. W Długiej Rzece.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. W Głębokiej Rzece.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Józia Pye "wyzwała Anię" aby przeszła po gzymsie dachu.. Test: Otoczona drzewami wąska ścieżka, wijąca się wokół pagórka pośród lasu pana Bella to: .. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. Ania jest ruda i piegowata, jednak z czasem z "Marchewki" zmienia się w piękną dziewczynę.. Test składa się z 23 pytań o różnym poziomie trudności.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. answer choicesAnia urodziłą się: w kwietniu w marcu w grudniu w styczniu : 5.. Sprawdź .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 3 "Kapelusz za 100 tysięcy" - test 1Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Jej główne cechy to szczerość, prostolinijność, lojalność i wierność.Przykładowe pytania z lektury..

1.Test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza, Lucy Maud Montgomery.

"Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5. .. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. 8 raczej zadam, bo mam test z lektury spoko quiz.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test!. Results.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Jaki prezent dostała Ania od Mateusza?. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Test składa się z 12 pytań.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Test składa się z 15 pytań o różnym poziomie trudności.. Prawda Fałsz : 7.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Jakiego koloru włosy ma Ania?. 16 kwietnia, 2020. admin.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Ćwiczenia: ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Ania, bardzo wrażliwa na punkcie swoich włosów, łamie mu tabliczkę na głowie.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Mogą urządzić sobie podwieczorek, a Ania w .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..

a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i ...Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. ,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.. NAJGORSZE "WPADKI" ANNY SHIRLEY - Podanie Dianie Barry wina porzeczkowego: Maryla, wychodząc z domu pozwala Ani zaprosić koleżankę do domu.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Dorota 6 lat temu.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Ania z Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. 4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone .Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt