Napisz w zeszycie po jednym dialogu do zdjęć 1 i 2

Pobierz

Zakreśl w podanych hasłach reklamowych: na zielono .Na podstawie fotografii napisz w zeszycie krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu.. Zeszyt ćwiczeń ćw.. Zapisz do zeszytu definicję wiersza białego.. Przeczytaj głośno dialog, zmieniając podane zwroty.. Never - nigdy.. Izabella Anna Zaremba Tajemnice dobrej rozmowy Każdy z nas zapewne doświadczył, jak różne mogą być rozmowy.. Na koniec wykonaj zdjęcie zadania w zeszycie i wyślij mi je w wiadomości e-mail .. MATEMATYKA.. Ćwiczenie: zad.. odpowiedz na niektóre z poniższych pytań.. 2.Czym dla ciebie jest Adwent minimum pół stronyNapisz o dowolnym koledze lub koleżance ze swojej klasy miłe zdanie, w którym użyjesz dwóch okoliczników lub dwóch dopełnień.. Poproś rodzica lub inną dorosłą osobę, żeby wybrała się z tobą na krótką wycieczkę na łąkę.Swój tekst podziel na wstęp (1-2 zdania), rozwinięcie (6-8 zdań) i zakończenie (1-2 zdania).. Powodzenia.. z o.o., licencja: CC BY 3 .Podręcznik ćw.. Proszę wysłuchać i przeczytać dialog w podręczniku str. 100 "One ticket, please" (plik dźwiękowy 3_29 w załączeniu).. - w wypowiedziach dziewczyny siedzącej na skale zastosuj styl urzędowy.. Zapisz w zeszycie poniższe przysłówki częstotliwości: Always - zawsze.. Proszę wykonać w zeszycie ćwiczeń ćw.. Na wiadomości czekam do 5 kwietnia.Samodzielna praca w zeszycie (odesłanie do wychowawcy na email) Religia Jezus składa ofiarę za nasze grzechy..

Zapisz w zeszycie temat: Na łące.

Hardly ever - prawie nigdy.. Jedna informacja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego elementu.. dwie strony w zeszycie ma to zając na zaraz daje.. 1Napisz wypracowanie czym jest dla ciebie Jezus Chrystus minimum jedna strona w zeszycie .. 2.Czym dla ciebie jest Adwent minimum pół stronyZadanie 1.. Obejrzyj na youtube.com bajkę "Wędrówki Skrzata Borówki" odcinek 3 - Łąka (trwa 15 min.. Powiedz wyrazy na głos.. czy warto być przesądnym?. właściwą informację (A-F).. Praca domowa: Ćw.. R1Qbdj9LtJHgO 1. zadanie interaktywne.. - w opisie krajobrazu wprowadź styl naukowy.1Napisz wypracowanie czym jest dla ciebie Jezus Chrystus minimum jedna strona w zeszycie.. Zdjęcia organizmów żyjących w wodzie znajdziesz w podręczniku na stronach 162-176.20 W parach opiszcie zdjęcie i odpowiedzcie na pytania.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Ćwiczenie.. Napisz w zeszycie notatkę: czego się boisz i co cie najbardziej cieszy.. Przykłady 2 i 3 spróbujcie dokończyć sami.. Kartkówka na platformie.. Ćwiczenie 8.. 1,2,3,4/63 i wysłać 1 zdjęcie całej strony na adres mail W TYM SAMYM DNIU.. Włącz nagranie 2.46 i przeczytaj tekst w ćw.1.. Zrób zdjęcie dialogu i prześlij je jako załącznik do maila na adres: do 7.04.2020.. Uwzględnij zamieszczone wskazówki.. Po niektórych z nich czujemy się lepsi, mądrzejsi, piękniejsi, aktywniejsi, naładowani dobrą energią, po innych znudzeni, osłabieni, pomniejszeni, jałowi.1..

Zapisz temat w zeszycie (podręcznik cz. II str. 52).

Przypominam, że poniższej notatki nie trzeba wklejać do zeszytu.. opowiedz o przygodzie, będocej odpowiedzią na to pytanie.. Zapisz temat lekcji do zeszytu.. Pamiętaj żeby się podpisać.. Mam grę komputerową.. 1,2, 4 str. 53 zeszyt ćwiczeń.. Wysłuchaj nagrania dialogu nr 44.. Homework: Ćwiczenie 8/ 81 z podręcznika ( w zeszycie napiszę 50 słów o moich przewidywaniach przyszłości.. 1, 2 str. 30;- kaligrafia: str. 55;- zeszyt w linie: wpisujemy zdania:Mamy wiosnę.. zadanie interaktywne.. W tytule należy wpisać: "Klasa 3 - ZSP 2".. Pomódl się słowami modlitwy Ojcze nasz prosząc o silną wiarę dla siebie i swoich bliskich.. Paul 1.5. die Katze 46 Rozumiem ze słuchu Posłuchaj nagraniaTekst wprowadzonej w dialog narracji rozpoczyna się małą literą; Jeśli wypowiedź narratora kończy się kropką, to dalszą część dialogu po nim należy rozpocząć z dużej litery; Pomija się przecinek, jeśli powinien on nastąpić w miejscu wypowiedzi narratora.. (środa) Temat: Wiersz biały, co to takiego.. 3. Przyjrzyj się zdjęciu obok wiersza na stronie 103 i zapisz w zeszycie krótki rymujący się wiersz, który będzie poetyckim komentarzem do zamieszczonego zdjęcia.. Wypowiedzenia zapisz tutaj lub w zeszycie.. Za oknem świeci słońce, ale jest dość zimno.. R1Z3McIxiFe3Y 1. zadanie interaktywne.. Pisz najpierw na brudno, korzystaj ze słowników, a następnie estetycznie przepisz do zeszytu.Zadania nr 1 i 2 zróbcie w zeszycie, natomiast pozostałe w opcji "sprawdź siebie".Ostatniego polecenia nie róbcie, bo jest to ćwiczenie do wspólnego wykonania w klasie..

Zapisz je tutaj lub w zeszycie.

Good luck :)Wykonaj w zeszycie ćwiczenie 2/104.. Julek postanowił zostać w domu i układać puzzle.. Zagraj w grę w celu utrwalenia poznanych przysłówków częstotliwości: adverbs of frequency exercise.. Następnie zad.. 1,2,3,4,5 str. 47 Odpowiedzi do zadań z podręcznika i zeszytu ćwiczeń proszę przesłać na mojego maila (), może być w formie zdjęć Waszych zeszytów jako załącznik.. Pytania znajdują się pod zdjęciami) PRZYŚLIJ DO MNIE TYLKO ZDJĘCIE PRACY DOMOWEJ z zeszytuW 4-5 zdaniach odpowiem w zeszycie na pytanie: "Have you got a collection?. Usually - zazwyczaj.. Wykonaj zad.. 1/ 55 Dopisz w miejse kropek brakujące przedmioty np. 1.. W zeszycie ułożę pięć zdań z poznanymi słowami i zwrotami.. Obejrzę filmik z materiału do zajęć 1 i wypiszę zwroty, które są niezbędne na pokładzie samolotu i na lotnisku.Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów.. 1, 2 str. 28.Język polski:- podręcznik: str. 30 - 31 (czytamy tekst);- ćwiczenia: zad.. Jeśli nie potrafisz napisać dialogu lub chcesz, aby był on najbardziej zbliżony do realnie prowadzonej rozmowy, jak to tylko jest możliwe, możesz wykonać poniżej opisane ćwiczenie.Posłuchaj piosenki "Holiday" (Wakacje) w zad.. Jezyk_angielski_klasa_6_09.06.2020.docx .. Materiał do zajęć 1; Materiał dodatkowy 1; Lekcja 32.. Wtorek 26.05 2020 r. Klasa VI Temat: Wovor haben sie Angst?.

Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zad.

Sometimes - czasami.. Posłuchaj nagrania 2.22.. What colour is the football?Ułóż po jednym zdaniu z każdego rodzaju wymienionego w tabeli w poprzednim ćwiczeniu.. .Zapisz w zeszycie temat oraz uzupełnione zadanie.. JĘZYK ANGIELSKI.. PLASTYKAPrzeczytaj wiersz w podręczniku na str. 36; ustal, kim jest osoba mówiąca w wierszu i jakie są jej oczekiwania; wyszukaj i utwórz rymy i rymowanki; opowiedz na temat marzeń własnych i innych dzieci; ułóż i zapisz w zeszycie życzenia dla dzieci z całego świata- podręcznik str. 37, zadanie 1,2; Wykonaj w ćwiczeniach zadania na str. 36.1.. 2 na str. 73 w zeszycie ćwiczeń.. uzupełnij treść.. Otwórz podrecznik na str. 72.. DLA CHĘTNYCH - znajdź różne opakowania w domu - zrób zdjecie i wyslij do mnie do 11 maja.1.. 1 na str. 73 w zeszycie ćwiczeń.. (Wydrukuj lub polecenia i odpowiedzi zapisz w zeszycie.). Przeczytaj uważnie treści zawarte w temacie od str. 52 do 54.. Klasa 1 b Edukacja matematyczna .Dzisiejszą lekcję zaczniemy od wysłuchania dialogu str. 54/ 1 Pat i Minnie, następnie w zeszycie spróbujcie udzielić odpowiedzi na pytania (jednym słowem) 05_Sciezka_5.mp3.. Dla chętnych: Zad.. Often - często.. 1 W parach odpowiedzcie na pytanie.. Mam gitarę.. Źródło: Contentplus.pl sp.. Każdą część zapisz od akapitu.. Wykonaj zad.. Nie zapomnij się podpisać.. Jeden dialog zapisz w zeszycie przedmiotowym.. / zego oni .Klasa 1 a Matematyka:- podręcznik: str. 30 - 31;- ćwiczenia: zad.. 1 i 2 - odpowiedzi zapisz w zeszycie.. - do zdań wygłaszanych przez jej koleżankę wprowadź elementy stylu artystycznego.. Napisz w zeszycie po jednym dialogu do zdjęć 1 i 2 zgodnie z podanym schematemSprawdzę ich znaczenie i zanotuję tłumaczenie w zeszycie.. Temat: Działania na wyrażeniach algebraicznych.. Po dwukrotnym wysłuchaniu dialogu przyporządkuj każdemu elementowi (1.1.-1.5.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt