Opis wakacji w domu po niemiecku

Pobierz

Nie wiecie jak napisac list prywatny po niemiecku, jakich zwrotow uzywac, jaki list ma miec uklad?Rozumiem wasze obawy, sam tak mialem na swojej maturze :) Ponizszy material bezAktualnie uczę się sam i przygotowuję do specjalnego kursu z j. niemieckiego w szkole językowej Do tego czasu staram się przyswoić jak najwięcej nowych słówek po niemiecku.. Chodziłem późno spać i dużo spałem.. boryskowa 104 pkt.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Proszę o opis wakacji po niemiecku.. Hi / Hallo Jamie - Cześć Jamie.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Es ist von einem Zaun und einem großen Garten .W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania) 20 pkt za rozwiązanie + 10 pkt za najlepsze rozwiązanie - 2.9.2015 (10:13) - przydatność: 76% .In den Bergen - w górach.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. List o zgubionym telefonie.. Ponieważ niektóre czasowniki brzmią bardziej naturalniej w danym czasie.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Mój pokój ma 30m2.. Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę..

Reszte wakacji spedzilem w domu.

Czy moglby mi ktos to przetlumaczyc na niemiecki w czasie przeszlym ?. Ulubiona pora roku.. Ja podzieliłam los tych drugich ze względu na to, że rok szkolny był nadzwyczaj wyczerpujący.. Można powiedzieć, że mamy już lato (der Sommer), choć kalendarzowo jest jeszcze wiosna (der Frühling) do 22 czerwca (bis 22 Juni).Czerwiec (Juni) jest w pełni, a co za tym idzie jest ciepło (es ist warm).Cieszę się, że nawet w wakacje znaleźliście chęci i chwilkę wolnego czasu, żeby przenieść swoje marzenia na papier.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Moje wakacje były nudne.. Dlaczego?. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.W dzień pływalismy , opalalismy sie a wieczorem chodzilismy do baru .. Zwiedzilem caly Londyn.. Kiedy się nudziłam, rozmawiałam przez kilka godzin z przyjaciółką.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. Question from @karmelciastko - Gimnazjum - Język niemieckiOdpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Pobyt nad jeziorem był bardzo fajny.. den Rucksack packen - pakować plecak.. pozdrawiam :) Meine Sommerferien :Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Wakacje spędziłam ze znajomymi nad morzem..

Opis pamiatki z ...Opis wakacji po niemiecku .

Nie były one nudne, ale i nie wyróżniają się od poprzednich.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. - Sporo czasu już do siebie nie pisaliśmy.. W drugim tygodniu .E-mail po niemiecku - przydatne zwroty.. Wieczorami oglądałam moje ulubione filmy i seriale.. 15 zdań - łatwych do wymówienia lub przetłumaczcie to.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Mieszkam w małym domu jednorodzinnym w spokojnej bocznej uliczce na obrzeżach miasta.Przykładowy opis domu po niemiecku.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. Odpowiedz Usuń die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm ».. Na początku lipca wyjechałem z rodzicami i siostrą nad morze do Międzywodzia koło Dziwnowa.. The weather was brilliant.mapisania list po niemiecku w czasie przeszlym: Spedzilam wakacje nad morzem z rodzina.. Spedzilem tam 2 tygodnie.. Letni czas.. poleca 78 %.. Grałem dużo w gry komputerowe.. Wakacje spędziłam bardzo miło.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. proszę o tłumaczenie również po polsku.. Opis jest z życia wzięty, a konkretnie życia mojego i Fabiana Jak widzisz stosuję raz czas Präteritum, raz Perfekt, odnosząc się do przeszłości..

A teraz czas na przykładowy opis wakacji po niemiecku.

Chodziłem z kolegami do kina.. => Nadszedł czas, wracać do domu.. Do morza było zaledwie kilkaset metrów.. Mieszkaliśmy w domu wczasowym w centrum miasteczka.. tagi: pocztówka z wakacji po niemiecku, pocztówka z wakacji po niemiecku z tłumaczeniem, pocztówka po niemiecku z wakacji nad morzem, pocztówka po niemiecku z wakacji w górach, pocztówka po niemiecku z wakacji, kartka z wakacji po niemiecku, pocztówka znad morza po .wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. durch den Wald wandern - wędrować przez lasOpisz w 10-15 zdaniach po niemiecku swoje wakacje w czasie przeszłym perfect i tłumaczenie ( byłam w Chorwacji może być coś o tym ze tam byłam:) bardzo proszę o pomoc daje najjj!. - Przepraszam, że tak długo się nie odzywałem.. Rano po śniadaniu szliśmy na plażę.Opisz swoje wakacje po niemiecku w czasie przeszłym Moje wakacje były fajne.. Na poczatku pojechałem z bratem do Londynu.. Pojechaliśmy tam autem.. Z pewnością ta lista mi się przyda :).. Spędziłam dwa miesiące w domu.. Spałam do godziny 12 i spędzałam całe dnie na dworze z psem.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje..

Ich schreibe weil ….Krótki opis wakacji.

Gralem w piłke,gry komputerowe oraz spedzalem czas z znajomymi.. Question from @Sorszulik - Liceum/Technikum - Język niemieckiWakacje po niemiecku to słownictwo dotyczące lata, pogody i różnych możliwości wyjazdowych na urlop letni.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Moje tegoroczne wakacje uważam za średnio udane.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. Morze było spokojne i zimne.Witam.. Moje wakacje spędziłem w domu.. Grałem w piłkę nożną i wygłupiałem się.. Nauczyłam się piec nowe ciasta i gotować.Opis wakacji w języku niemieckim.. Wakacje po niemiecku to dobry temat na ten moment czerwca.. Nastepnie pojechalem do swojej babci nad morze.. Również spotykałem się z kolegami.. Poznałem wielu nowych znajomych.. mieszkalismy w namiocie.Na plaży kąpaliśmy się, opalaliśmy, budowaliśmy zamki z piasku, graliśmy w siatkówkę, kiedy mieliśmy dość upałów chowaliśmy się w cieniu(cień parasola .Opisz swoje wakacje po niemiecku :)ogółem to byłam w domu ale często jeżdziłam nad zalew :) da sie to jakoś rozwinąć?. Długo się pakowałam więc spóźniliśmy się na autobus..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt