Podziękowanie za udział w konkursie

Pobierz

Podziękowanie za udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci "Bezpiecznie …Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za udział w przetargu wyrażając uznanie za włożony wkład pracy w przygotowanie ofert.. Gratulujemy ciekawych pomysłów.. Czy pamiętacie happening edukacyjny …rodzicom Aleksandra Dzidka z kl. 3a za udział w uroczystej gali wręczenia nagród w Toruniu (Gratulujemy Państwu osiągnięć syna.. Gratulujemy pomysłowości, dziękujemy za zaangażawanie.. 28 maja 2020.Nasze przedszkole wzięło udział w projekcie edukacyjnym " Klub Mleczaka" za który dostaliśmy certyfikat i podziękowania:))))) Celem programu było wytworzenie …Podziękowanie za udział w KONKURSIE - Urząd Gminy w Izbicku.. Uczeń naszej szkoły z klasy Ic Patryk Bujnowicz brał udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem …W tym tygodniu do naszej szkoły dotarły dwa bardzo miłe dyplomy i jedno wyjątkowe podziękowanie za działania biblioteki.. Opublikowano: 25 czerwiec 2020.. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w świątecznym konkursie …Podziękowanie za udział w konkursie; Podziękowanie za udział w konkursie.. Dla rodziców.. Podziękowania …Podziękowanie za udział w konkursie: "Moje największe marzenie do spełnienia".. Poprzednia wersja strony.. Strona główna; Sukcesy; Dokumenty; Kronika Szkoły; Informacje; REKRUTACJA; ..

Podziękowania za udział w konkursie plastycznym.

Treść podziękowania ukaże się po kliknięciu w poniższy link: Podziękowania za udział …Dokumenty szkolne.. Egzamin ósmoklasisty.. II miejsce w Międzynarodowym …Podziękowania za udział w konkursie :) Konkurs już za nami….. Podziękowania za udział w konkursie Podziękowania za udział w konkursie Serdeczniedziękuję uczniom, którzy wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym …˝ Dzielnicowy, policjant któremu ufam˝ Portal Internetowy Starostwa Powiatowego w Pyrzycach PODZIĘKOWANIA I DYPLOMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE - Aktualności …Podziękowanie za udział w konkursie!. Wójt Gminy Stara Kornica bardzo dziękuje za tak liczne zainteresowanie konkursem.Podziękowanie za udział w konkursie.. 59-900 Zgorzelec ul. Bolesława Prusa 17. tel.. Szkoła Podstawowa nr 5 im.. i powięcony czas zarówno dzieciom jak i Rodzicom!Sala sportowa.. Dzisiaj Oliwka otrzymała dyplom oraz nagrodę za przepięknie wykonaną pracę na konkurs …Podziękowanie za udział w Konkursie.. Dzieci z grupy "Smerfy" brały udział w XII edycji konkursu dla przedszkoli "Podaj rękę światu, działaj dla …ROK SZKOLNY 2017/2018.. Podziękowanie za udział w akcji "Pomagamy Braciom …Podziękowanie za udział w konkursie Perły Mazowsza 2019.. To miłe, że w ferworze świątecznych przygotowań …Podziękowanie za udział w Regionalnym Konkursie..

Podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji "GÓRA GROSZA".

Zapraszamy do śledzenia naszego …Serdecznie podziękowania ślę dla kanału URBEX MASA za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz wygrania nagrody ;-) Zapraszam na kanał:URBEX MASA: 757 754 121 lub 519 836 708. ul.Szkoła Podstawowa w Słupie.. PL DE EN CZ. K O R O N A W I R U S - Najważniejsze informacje dotyczące koronawirusa i podjętych …Podziękowanie za zaangażowanie w ogólnopolską akcję góra grosza dodano: 2018-06-07: Podziękowanie od LO w Czersku za udział w I Konkursie Wiedzy …Podziękowanie Marszałka Województwa Podkarpackiego, Dyrektora Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych i Prezesa Podkarpackiej Izby Rolniczej za udział …Podziękowanie za udział w konkursie plastycznym (relacja nr 73377) - zobacz, jak wyglądają zajęcia edukacyjne oraz zabawa w naszym przedszkolu.CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA 2019/2020 Podziękowanie za przygotowanie młodzieży do konkursu XVI Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego …Podziękowanie za udział w konkursie "SZKOŁA Z KLIMATEM" 2021..

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w konkursie Perły Mazowsza 2019.

Dyplom za udział w Ogólnopolskim konkursie plastyczno - literackim …PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KONKURSIE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt