Opowieść wigilijna test podsumowujący

Pobierz

a day ago .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Plik Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Motyw.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Geneza utworu i gatunek.. To nie ulegało wątpliwości.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Święta Bożego Narodzenia szczególnie nie traktował zbyt poważnie.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNarracja.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. b) w Londynie.. Szukaj.. .1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. natkanatanati.. Często zwraca się do czytelnika, bo narracja ma charakter gawędy przy kominku, narrator stosuje więc zwroty do czytelników: wam, słuchajcie, wiedzcie..

"Opowieść wigilijna" test.

Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne .Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Skomentuj.. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Osadź .. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Wanisz 3 lata temu.. d) w miasteczku Szkocji.. Rozwiąż test!Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: Przekonaj się sam!. Szukaj.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. W opowieści występuje narrator wszechwiedzący - zna uczucia Ebenezera, zna także jego przeszłość..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. c) w Nowym Jorku.. Polub.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. 250'000Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Jakie przesłanie ma opowieść wigilijna?. Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. c) Wspólnikiem w interesach.. Proszę o odpowiedź język polski klasa 6 2021-01-26 19:47:23; Napisz do tego streszczenie tekst w opisie 2021-01-26 16:34:15; Wymyśl i napisz opowiadanie twórcze rozpoczynające się od zdania: "Pewnego dnia Zula postanowiła.". 2021-01-25 21:42:30 Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się dzieję w "kwestia ceny .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.Test wiedzy z lektury - ''Opowieść wigilijna'' | sameQuizy .. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. nginxCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Zwłaszcza naWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Udostępnij.. Skomentuj.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Udostępnij.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.. Marceloli 4 lata temu.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Edytuj elementy.. Quizy Os. .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.sprawdź się!test z lektury opowieść wigilijna-marta-1 tydzień temu.. Zmień szablon .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Przekonaj się sam!. Udostępnij.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Narracja jest prowadzona w trzeciej osobie.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt