Test sprawdzający oto jest kasia

Pobierz

Trudno mieć pretensje do Kasi.. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.. Jak nazywa si ę młodsza siostra Kasi?. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników .Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowej.. Jak nazywa si ę starszy brat Kasi?. Ułożysz nazwy konstelacji zodiakalnych z rozsyp.Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. OTO JEST KASIA" M. JAWORCZAKOWA STRESZCZENIE - ANALIZA - INTERPRETACJA to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. A. Karol K. Jurek I. Andrzej 2.. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat.. Nic dziwnego, że zaczyna młodszą siostrę traktować jako zawadę i dopuszcza do przeziębienia się małej.".

Quizy na temat oto-jest-kasia znajdują się powyżej na liście.

Kiążka mojego dzieciństwa.. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu" a) Hans Christian Andersen b) Charles Perrault c) Jacob i Wilhelm Grimm 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jaką moc miało lustro złego czarownika?. pytanie 1 z 15.. Okruchy rozbitego lustra wpadły Kayowi do: a) Oka b .Oto, co się dzieje, kiedy rodzice nie przygotują rozpieszczonej córki na przyjście na świat młodszego rodzeństwa.. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. 67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Proszę o szybkie odpowiedzi!. a) Przepowiadało przyszłość b) Zmieniało rzeczy ładne w brzydkie c) Spełniało życzenia 3.. Tok zajęć Powitanie dzieci i sprawdzenie pracy domowej.. Skomentuj.. 2.Jak miały na imię koleżanki Kasi?Test z lektury "Oto jest Kasia' M. Jaworczakowej.. Odsłon: 64079 Ocen: 414 (68 %) .Oto jest Kasia to wspaniała książka dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.. A. ksi ążkę Z. kucyka B. loda 3.. Dorośli przestają zwracać na nią uwagę i wyręczać ją.. "Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę..

Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.

Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca.. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. I. przez tydzie ńsprawdź jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia''!Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. ; Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowaJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Więcej.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.. 1.Kto jest autorem książki ,,Oto jest Kasia"?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Plik test Oto jest Kasia.doc na koncie użytkownika Anovia • folder OTO jest Kasia • Data dodania: 24 mar 2013.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. Na pewno jest to lektura o charakterze pouczającym.. Gdzie toczy się akcja książki: w domu i szkole w szkole w domu u sąsiadki 3.Egzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony.. Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Sprawdź się!. Test z matematyki, który powinieneś zdać!.

Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Quizy na temat oto-jest-kasia.

Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia" Astrid Lindgren Maria Kownacka Mira Jaworczakowa Wanda Chotomska 2.. Ile dni nie było mamy Kasi?. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. G. Antolka S. Agnieszka U. Ania 4.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.Oto jest Kasia.. Udostępnij.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum .Nasi rówieśnicy w lekturach.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Test sprawdzający znajomość lektur klasy trzeciej szkoły podstawowej "Oto jest Kasia" 1..

oto jest kasia znacie mnie tak czy nieOto Jest Kasia Test oferty już od 2,00 zł Aktualne oferty na Ceneo.

Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Lektura "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test.. .Kasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej "Oto jest Kasia".. Bardzo autentyczna, bliska dzieciom fabuła, a przy tym szalenie ciekawa i wciągająca.. Kay i Gerda byli: a) Przyjaciółmi b) Rodzeństwem C) Znajomymi ze szkoły 4.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.. Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe .Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY "OTO JEST KASIA" autorki testu: Ania Kieler i Zosia Melerowicz 1.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Streszczenie "Oto jest Kasia" 1.1.. MrsSarach 4 lata temu.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Oto jest Kasia Test z lektury kl. III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania: 13 lip 2012Streszczenie krótkie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt