W odpowiedzi na do synonim

Pobierz

[8 klasa]Tłumaczenia w kontekście hasła "odpowiedź na wezwanie do" z polskiego na angielski od Reverso Context: Odpowiedź Belgii przekazana Komisji dnia 18 marca 2014 r., zatytułowana "odpowiedź na wezwanie do udzielenia informacji z dnia 7 lutego 2014 r. przedstawione przez Komisję" (odpowiedź na pytanie 18)Jak przekazano w komunikacie na stronie Sądu Najwyższego w pytania prawne skierowało w czwartek do TK trzech sędziów Izby Cywilnej SN: Jacek Grela, Tomasz Szanciło i Kamil Zaradkiewicz .Rodzice 15-latka, który we wtorek śmiertelnie postrzelił czterech rówieśników w szkole średniej w stanie Michigan w USA, zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci, bo nie .Hasło do krzyżówki "odpowiednik" w słowniku krzyżówkowym.. «reakcja na coś».. 1) synonim to: a) wyraz, który brzmi tak samo jak inny b) wyraz mający podobne znaczenie do innego wyrazu c) wyraz o znaczeniu przeciwstawnym 2) który z podanych odpowiedzi to synonimy (2 odpowiedzi) a) brzydki - ładny b) ładny - śliczny c) duży - wielki d) może - morze 3) antonimy a) wyrazy o .Plik w odpowiedzi na pismo synonim.pdf na koncie użytkownika st77er • folder bonnel • Data dodania: 28 wrz 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W naszym słowniku znajdziesz wyrazy bliskoznaczne, którymi możesz zastąpić inne, często wcześniej już używane słowo, pozostawiając znaczenie i zachowując sens przekazu..

synonim w odpowiedzi na - słownik synonimów Synonimia.

«odpowiedź na czyjeś uwagi lub zarzuty».. «kopia dzieła sztuki wykonana przez autora oryginału».. dać odpowiedź, dać ripostę,Synonimy słowa udzielać odpowiedzi: dawać odpowiedź, odpowiadać, odzywać się, reagować, reagować na czyjeś słowa, replikować, ripostować, udzielać informacji, wypowiadać się, dostarczać odpowiedzi,Wyrażenie co do posiada 25 synonimów w słowniku synonimów.. «ustna lub pisemna reakcja na pytanie, zwrot lub zarzut skierowany do kogoś».. «powtórzenie frazy muzycznej w innej tonacji lub innym głosem».. kalka w zn.Synonim postaci w sztuce.. Synonim w odpowiedzi na - słownik synonimów - Młodzieżowy.pl Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka .w odpowiedzi na inaczej oraz synonimy dla słowa w odpowiedzi na to: co do, w odniesieniu do, w odpowiedzi na, co się tyczy, w sprawie.Słowo odpowiedź posiada 64 synonimy w słowniku synonimów..

Istnieje 3 Synonimy do w odpowiedzi na.

(1.1) dwuznaczna / prosta / spóźniona / szybka / zagmatwana odpowiedź • dać odpowiedź • odmówić / udzielić odpowiedzi (1.2) zajrzeć do odpowiedzi • być / szukać / poszukać / znaleźć w odpowiedziach (1.3) być / bywać u odpowiedzi • iść / chodzić / pójść / brać / wziąć / wyrwać do odpowiedzi • chodzenie .Odpowiedz na pytanie!. 16 literowe: w odniesieniu do; 11 literowe: w związku z; 5 literowe: co do; Nowa sugestia do .. białogłowa, gołąbeczka, niewiasta, osoba płci żeńskiej.1.. «w szachach, brydżu itp.: ruch jednego z grających wykonywany po .Przed Tobą trzy grupy wyrazów, którymi można zastąpić słowo KOBIETA.. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript .Synonimy słowa powyższy: wymieniony, niniejszy, pomieniony, wspomniany, wyżej wymieniony, przytoczony, rzeczony, umieszczony, wcześniej omówiony, wcześniej opisany, omówiony, udokumentowany, poruszony, przybliżony, zaczepiony,Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową i zdefiniowane wyrażeniem "w odniesieniu do kobiecej odpowiedzi na coś".. Pomocy!. babsko, baba, kobietka, kobiecina.. dać odpowiedź, odezwać się, odnieść się, odrzec, postąpić, powiedzieć, przemówić, rzec, skwitować, wypowiedzieć się, zachować się, zareagować, zareplikować, zaripostować, zripostować, odpowiedzieć » w kontekście ciętej odpowiedzi na coś..

w odpowiedzi na » w kontekście odniesienia do czegoś.

↓ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia w odpowiedzi na) ↓Wyrażenie w odpowiedzi na posiada 8 synonimów.. Przyjrzyj się im, a następnie dopasuj je do zaproponowanych niżej kategorii, ustalając kiedy lub w jakiej sytuacji mogłyby zostać użyte.. w odpowiedzi na inaczej to: 01 co do, w odniesieniu do, w odpowiedzi na; 02 co do, co się tyczy, w odniesieniu do, w odpowiedzi na, w sprawie (Wróć do listy synonimów)Synonimy dla słowa w odpowiedzi na to: co do, w odniesieniu do, w odpowiedzi na, co się tyczy, w sprawie.. co do; nawiązując do; odnosząc się do; odpowiadając na; w nawiązaniu do; w odniesieniu do; w sprawie; w związku z; Synonim jest to wyraz lub wyrażenie bliskoznaczne innemu - określenie równoważne znaczeniowo - w takim stopniu, że można to wyrażenie zastąpić jego odpowiednikiem w danym kontekście.Synonimy do w odpowiedzi na: odpowiadając na, w nawiązaniu do, nawiązując do, co do, odnosząc się do, w odniesieniu do, w związku z, w sprawie,Synonimy do słowa: w odpowiedzi na.. Nasz słownik synonimów działa zarówno na komputerach pc jak i urządzeniach mobilnych takich jak: słownik synonimów na smartfona, telefon, tablet .. Jeżeli znasz inne synonimy które możnaby wykorzystać w kontekście nazwanym jako "w odniesieniu do kobiecej odpowiedzi na coś", możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy .odpowiedź..

Synonimy wyrażenia "w odpowiedzi na" z podziałem na grupy znaczeniowe .

«odpowiedź aktora na słowa partnera w dialogu scenicznym».. co do, odnosząc się do, w odniesieniu do, w związku z,Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne wyrażenia w odpowiedzi na to: w związku z, odnosząc się do, co do, w odniesieniu do, .. Podaj odpowiedź na proste pytanie "Synonim postaci w sztuce".. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "odpowiednik" znajduje się 57 definicji do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "odpowiednik" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.. odmiana: odpowiedź, odpowiedzi, odpowiedziach, odpowiedziami, odpowiedzią, odpowiedziom.. «wierna kopia czegoś».. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki i wrażeniami "be going to".. Inne Synonimy zaczynające się na "w": wycofać swojego przedstawiciela; występować razem z czymś .Synonimy do "w odpowiedzi na": co do, w sprawie, co się tyczy, w odniesieniu do.synonim w odpowiedzi na.. Synonimy słowa odpowiedź: odzew, reakcja, riposta, replika, oddźwięk, rezonans, rozwiązanie, wyjaśnienie, rezultat, reperkusja, przeciwdziałanie, respons, odgłos, echo, rozszyfrowanie, wytłumaczenie, kontrargument, zareplikowanie, odezwanie się,odpowiedzieć » w odniesieniu do odpowiedzi komuś.. Najważniejsze grupy znaczeniowe: » w odpowiedzi na - w kontekście odniesienia do czegoś.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt