Odpowiedz na pytania na podstawie mapy zapisz odpowiedzi w zeszycie przedmiotowym

Pobierz

W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.1) Wykonaj ćwicz.. 2 str. 63 (nagranie 3.3) • Popatrz na ilustracje w tym zadaniu i ustnie odpowiedz .Mapa strony; Szkoła Podstawowa nr 64.. Do każdego jest polecenie i link.. Materiał do .Przed Tobą 3 zadania.. 4 razy?. b) 1000 km - ile to decymetrów?. 5 razy?. a) Która liczba jest wieksza od 6 .. 3 razy?. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 2) Zapisz w zeszycie przedmiotowym (całym zdaniem, liczebnik słownie) datę urodzin swoją i najbliższych członków rodziny.. Zapisz odpowiedzi pod tematem.. ja wybrałem punkt wyprawa 2012-03-11 10:30:00; Tułaczki Odyseusza jedna przygoda 2011-02-01 20:22:399.. Wejdź później na Teams, tam aktywny jest Test na Formsie, do którego przepisz odpowiedzi z zeszytu.. C) Ojcowie integracji europejskiej .. Question from @Popo80 - Liceum/Technikum - MatematykaOJAP-100 Strona 3 z 18 Zadanie 1.. Ułóż pytanie.A)Na podstawie punktów oraz uzupełnionej przez cb mapy napisz ramowy plan tułaczki Odyseusza.. 8x=3000g .Odpowiedz na pytania- 1, 2 str.147 podręcznik.. Wskazane zadania wykonaj na podstawie barwnego materiału źródłowego.. Ułóż zadanie do ilustracji.Zapisz w zeszycie pytanie,obliczenie i odpowiedź.10.. a) Do jakiego gatunku lirycznego należy wiersz Staffa?. B) Upadek europejskich dyktatur ..

Odpowiedz na nie i zapisz odpowiedź w zeszycie.

W ten sposób szybko trafią do mnie, a ja je ocenię:) Dobrze czytaj polecenia do zadań.. Temat 3: .. Proszę zapisać w zeszycie przedmiotowym temat lekcji : Kultura i zmiany społeczne w okresie międzywojennym.Odpowiedź znajdziesz na str. 341 w podręczniku.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Geografia Zadania i rozwiązania: Geografia.. b) Która liczba jest mniejsza od 30 6 razy?. Przeczytaj teksty A i B. Uzupełnij luki 1-3 we mailu do Toma zgodnie z treścią tekstów.Język angielski, klasa VII niezrozumiałe słowa możesz sprawdzić w słowniku .. Napisz, kto dla ciebie jest autorytetem.. Geografia to przedmiot, który zajmuje się badaniem powłok Ziemi, ale też zróżnicowaniem przyrodniczym, społecznym i ekonomicznym oraz relacjami między różnymi środowiskami geograficznymi, a sferami działalności ludzkiej.Odpowiedz na pytanie z ćw.. Wysłucham dwa razy nagranej rozmowy na lotnisku, przećwiczę słuchanie ze zrozumieniem (materiał do zajęć 1).. 1, 2 str. 28.Język polski:- podręcznik: str. 30 - 31 (czytamy tekst);- ćwiczenia: zad..

Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.

Nie przesyłaj odpowiedzi do oceny.. ul. Sardynkowa 7.. Na podstawie przeczytanego tekstu rozwiążę quiz (materiał do zajęć 1).. 1, 2 str. 30;- kaligrafia: str. 55;- zeszyt w linie: wpisujemy zdania:Mamy wiosnę.. z Oddziałami Sportowymi.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Barwną mapę szczegółową ‒ materiał źródłowy do zadań od 6. do 11.. Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytanie w zeszycie - zadanie 4, str. 105 w podręczniku.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Następnie odpowiedz na pytania.. i obok mam taką ramkę w której jest tak : 1 km = 10^3m = 10^3*10^3mm = 10^6mm 1 t = 10^3kg = 10^3*10^2dag = 10^5dag jak by co to jest to w podręczniku : Matematyka 2 dla gimnazjum :PP do tej najnowszej podstawy .Lekcja 31.. 5 razy?. Skorzystaj z przykładu zapisanego w zeszycie.. 10 razy?. Ustawienia.. 5.- gdy otrzymasz odpowiedź podziękuj osobie, która Ci pomogła, - ucz się i zdobywaj kolejne punkty poprzez odpowiadanie na pytania innych.. Rozwiąż ćwiczenia 1 i 2, str. 80 w zeszycie ćwiczeń.. Wysłucham dialogu, wykonam ćwiczenia, uzupełnię prawidłowo dialog z materiał do zajęć 2.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski klasa 6..

Odpowiedz na pytania w zadaniu J1 na stronie 85 w podręczniku.

Odpowiedzi zapisz w miejscu na to przeznaczonym przy każdym zadaniu.. Zadanie domowe.. Na podstawie prezentacji określ różnice pomiędzy autorytetem a idolem - zapisz w formie notatki w zeszycie.. 27.03.2020 Temat lekcji: Present Simple affirmative - czas Present Simple w zdaniach twierdzących.Odpowiedz na pytania i napisz odpowiedzi w zeszycie.. Ułóż pytania i odpowiedzi na podstawie dat przedstawionych na osi czasu - zapisz je w zeszycie przedmiotowym.. 650-lecia Bydgoszczy .. Pisz czytelnie.. Za oknem świeci słońce, ale jest dość zimno.. Julek postanowił zostać w domu i układać puzzle.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zadanie 7.Przeczytaj tekst w podręczniku na stronie 84 i 85.. W nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1-4.. Przeczytaj wiersz Leopolda Staffa.. 3 i przetłumacz je na język polski.. 2 razy?. Podziat Niemiec na 2 paóstwa 7 paŽdziernika 1949 powstata Niemiecka Republika Demokratyczna 21 wrzeŠnia 1949Angielski na maturze.. Zapisz bardzo wyraźnie odpowiedzi w zeszycie (zad.2 i 3, str. 87), zrób wyraźne zdjęcie lub jeszcze lepiej: zapisz odpowiedzi w Wordzie i prześlij na mój adres: sprawdzenia.Zbadanie wpływu ilości wody w otoczeniu na kiełkowanie roślin to są 3 spodki z rzeżuchą 1 - dużo wody 2 - mało wody 3 - wcale wody odp na pytania : 1.W której hodowli 1,2,3 wykiełkowało…3..

Rozwiąż zadanie, a odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie (wszystkie podpowiedzi do zadań znajdziesz niżej, dokładnie czytaj).. Klasa 1 b Edukacja matematyczna .W dniu dzisiejszym pracujemy z podręcznikiem na stronie 115.Proszę o przeczytanie tej strony, przeanalizowanie piramidy.Zwracamy uwagę na składniki pokarmowe, które dostarczamy organizmowi.W zeszycie przedmiotowym układamy jadłospis na jeden dzień, musi w nim być uwzględnione pierwsze śniadanie, drugie, obiad, podwieczorek, kolacja .Zwroty i wyrażenia przydatne do odpowiedzi na pytania znajdziesz w zadaniu 1, str. 104 w podręczniku (pod ilustracjami).. Podczas pobytu na Słowacji mama kupiła w sklepie z ceramiką 9 takichsamychZapisz odpowiedź w postaci potęgi liczby 10. a) 100 km - ile to milimetrów?. Wykorzystaj przy tym podane informacje.. b)Wybierz jeden z punktów planu i dopisz zdarzenia szczegółowe w podpunktach DAJĘ NAJJJ;*Tylko pliska o szybką pomoc!PILNIE!. Pokolenia X,Y,Z.. A) Demokratyzacja Europy Zachodniej .. 3 razy.. Question from @XD69XD - Szkoła podstawowa - Język niemieckiW zeszycie napiszę e-mail do przyjaciela na temat mojego hobby.. Zadanie 6.. Dzięki aplikacji mobilnej możesz korzystać z brainly.pl wszędzie i w każdej chwili - w domu, w trakcie przerwy lub w drodze ze szkoły.Odpowiedz na pytania 1-6 na podstawie tekstu.. W kilku zdaniach opisz tę osobę.Zapisz poniższy przykład w zeszycie.. • Po wykonaniu zadania ze słuchu, spróbuj samodzielnie zapytać o hobby każdej osoby z zad.. Co na to wskazuje?Sformułuj odpowiedzi na pytania i zapisz w zeszycie.. Wykonam ćwiczenie i wybiorę prawidłową odpowiedź "true/false" (materiał do zajęć 1).. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Używaj długopisu/pióra tylko z czarnym tuszem .3.. Materiał do zajęć 1; Materiał dodatkowy 1; Lekcja 34.. - Porządkowanie.. Domyślna czcionka; Większa czcionka; Największa czcionka; zmień kontrast; Biuletyn Informacji Publicznej otwiera się w nowym oknie; Szkoła Podstawowa nr 64 .. Zadanie 1.Odpowiedz na pytania.Obliczenia zapisz w zeszycie.. Thema: Tour durch Sachsen.Klasa 1 a Matematyka:- podręcznik: str. 30 - 31;- ćwiczenia: zad.. ‒ zamieszczono na stronie II załącznika.. 2 str. 82 kto wykonuje daną czynność (odpowiedzi zapisz w zeszycie) Przepis do zeszytu wyrażenia z zielonej ramki z ćw.. Staraj się budować pełne poprawne zdania, pamiętając o odpowiednich czasach gramatycznych.. (Spaghetti)Ułóż pytanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt