Napisz wypowiedz w której

Pobierz

Tobie została powierzona Ziemia jak ogród; rządź nią z mądrością.4.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz wypowiedż, w której przekonasz osobę dorosłą (np. rodziców, nauczyciela), by ci pomogła spełnić twoje marzenie.Napisz wypowiedź, w której przekonasz osobę dorosłą, by Ci pomogła spełnić Twoje marzenie 2020-09-28 15:57:25; Napisz recenzje ulubionej płyty.. Wtedy pomagają mi rodzice.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz wypowiedź, w której przekonasz osobę dorosłą, by Ci pomogła spełnić Twoje marzenieOpublikowany in category Polski, 24.08.2020 >> *Na teraz*Napisz wypowiedz w której przekonasz odbiorcę ze warto dokonywać świadomych wyborów, a nie bezrefleksyjnie podążać za innymi ludźmi.Wykorzystaj przynajmniej jeden z elementów charakterystycznych dla tekstu perswazyjnego.. Uzasadnij swoją wypowiedź.. Na .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Matka i siostra kochały ją, chociaż ona .w imieniu grupy , z którą łączą cie zainteresowania, napisz wypowiedz o waszych planach lub marzeniach.. Wykorzystaj wybrane słownictwo.. Napisz refleksje dotyczące o przemocy,konfliktach i cyber przemocy.. za kim lub czym na pewno byś nie tęsknił będąc długo poza krajem.. Bądź człowiekiem wśród stworzeń, bratem między braćmi.2.. bemyvalentine W codziennym życiu przytrafia mi się wiele trudności i trosk..

Dodaj.Napisz krótką wypowiedz w której komuś czegoś odmawiasz.

Napisz wypowiedź, w której przekonasz osobę dorosłą, by Ci pomogli spełnić twoje marzenie 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama alicja1607 alicja1607 Drodzy rodzice proszę was o spełnienie moich marzeń , ponieważ to marzenie jest bardzo warzne mianowicie chciała bym mieć psa , proszę was o spełnienie mego marzenia .Napisz wypowiedz w której odpowiesz na pytanie Co dla współczesnych ludzi jest prawdziwą przepaścią.. Napisz relację prasową o burzy.Może mi ktoś pomóc?. Była pewna, że w tym dniu dostanie co najmniej kilka kartek lub prezenciów.Przydatność 55% Napisz list do Bajdały w imieniu Pana Boga, w którym zawrzesz motywy jakimi kierowałeś się przy stworzeniu Dusiołka.. Była pewna, że w tym dniu dostanie co najmniej kilka kartek lub prezenciów.Napisz rozprawkę, w której ocenisz postępowanie Balladyny.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Jakby tego jeszcze było mało, zamknęła matkę w więzy, a gdy ona się stamtąd dziewczyna wyrzuciła ją z zamku, w którym mieszkała, będąc żoną Kirkora.. walczył z rejentem o mur w zamku .Napisz krótką wypowiedz, w której zachęcisz swoich rówieśników do obejrzenia wystawy dzieł malarstwa średniowiecznego.. Nie tęskniła bym za moimi wrogami, ani za nauką.. Nie tęskniła bym za dalszą rodziną.Napisz krótką wypowiedz w, której zwrócisz się do Zuzi z radą na temat jej poprawy zachowania (nie mniej niż 5 zdań) tekst do zadania: W walentynki klasowa pięknośc Zuzia, która podoba się wszystkim chłopcom ze szkoły , miała świetyn humor.Przyszła na lekcje w nowej różowej bluzce..

!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Napisz kilkuzdaniową wypowiedź w której odpowiesz na jedno z pytań.

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 28.5.2015 (5:58) - przydatność: 17% - głosów: 56.. To jest ten tekst "Reduta Ordona" Będzie naj ;p To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 10 zdaniową wypowiedz w której zawrzesz informacie o tym kto lub co ułatwia ci radzenie sobie z codziennymi trudnościami lub troskami .. (wypowiedź kilkuzdaniowa) 2013-11-23 18:14:06; Napisz wypowiedż, w której przekonasz osobę dorosłą (np. rodziców, nauczyciela), by ci pomogła spełnić twoje marzenie.. Zastosuj wybrane przysłówki: nie bardzo,nie całkiem,nie dzisiaj,nie jutro,nie teraz,nie tam.przygotuj krótką wypowiedż, w której podejmiesz próbę przekonania swoich rodziców lub opiekunów, aby pozwolili ci wyjść ze znajomymi do kina.. Proszę o szybką odpowiedz :) kostek288 Moim największym marzeniem jest mieć psa.Lecz rodzice nie chcą mi go kupić ponieważ nie maja tyle pieniędzy.Wpadłem na pomysł ze mogła by stworzyć grupę, która by .Napisz kilkuzdaniową wypowiedź w której ocenisz czyn literackiego Ordona ?.

Przynajmniej 15 zdań.Przygotuj krótką wypowiedź argumentacyjną,w której udowodnisz,że reklamy przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Możesz przedstawić opis wybranego obrazu pochodzącego z tego okresu Zgłoś nadużycie.. Nie napisałaś o jakie dzieło konkretnie chodzi (rzeźba, obraz, książka).przeczytaj tekst, a następnie napisz wypowiedź, w której porównasz.. przeczytaj tekst, a następnie napisz wypowiedź, w której porównasz domy zwykłych Egipcjan z siedzibami zamożniejszych i najbogatszych mieszkańców tego starożytnego państwa.. Odwołaj się do treści utworu, aby wydać wyrok na tej osobie.. Zastosuj wybrane przysłówki: nie bardzo, nie całkiem, nie dzisiaj, nie jutro, nie teraz, nie tam -Napisz kilkuzdaniową wypowiedź, w której wyrazisz swoją opinię na temat analizowanego dzieła i ją uzasadnisz.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. za kim lub czym na pewno byś tęsknił będąc długo poza krajem.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Była pewna, że w tym dniu dostanie co najmniej kilka kartek lub prezenciów.. Zadanie jest zamknięte.Napisz krótką wypowiedz w, której zwrócisz się do Zuzi z radą na temat jej poprawy zachowania (nie mniej niż 5 zdań) dam naj:) tekst do zadania: W walentynki klasowa pięknośc Zuzia, która podoba sięwszystkim chłopcom ze szkoły , miała świetyn humor.Przyszła na lekcje w nowej różowej bluzce.. 2014-09-20 17:19:57Napisz kilkuzdaniową wypowiedź, w której wyjaśnisz dlaczego interptetując jakieś dzieło, trzeba poprzedzić je wnikliwym zbadaniem kontekstów, do których się odnosi B) Proszę o pomoc Dam naj ( ͡^ ͜ʖ ͡^) Odpowiedź Guest..

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz dłuższą wypowiedz , w której scharakteryzujesz Iqbala… help to na jutro pliss !!

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 1.12.2019 (6:11) - przydatność: 30% - głosów: 259.Napisz 6 zdaniową wypowiedź, w której ocenisz postępowanie bohaterów- Cześnika i Rejenta.. Użyj czasownik w 1. osobie liczby mnogiej czasu przyszłego.POLSKI .pomocy mam to na jutro w imieniu grupy , z którą łączą cie zainteresowania, napisz wypowiedz o waszych planach lub marzeniach.Napisz krótką wypowiedż w której zastosujesz składniowe środki.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Traktuj wszystkie rzeczy stworzone z miłością i czcią.3.. W imieniu pracowników opieki społecznej napisz list do ebenezera scrooge z prośbą o wsparcie dlaNa podstawie poniższego tekstu napisz 3-4-zdaniowa wypowiedz w której zawrzesz najwazniejsze treści nauki sw franciszka?. Cześnik raptusiewicz same jego nazwisko mówi nam o tym że był on gwałtownym człowiekiem .. jestem przekonana /jestem przeświadczona/ na pewno /naprawdę /być może przypuszczalnie /niestety /istotnie /z pewnością/ niewątpliwie/ bez wątpienia/ moje obserwacje/ według mnie/ moim .Napisz ogłoszenie o zaginięciu Stasia i Nel; Rozważ w wyoracowaniu czy warto umierać za wielkie sprawy?. Niebo, dn. 14 czerwca 20xx roku Drogi Bajdało!. Użyj jak najwięcej przymiotników w różnych stopniach.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz krótki tekst, w którym komuś czegoś odmówisz.. Trzeba to napisać na podstawie "Reduta Ordona" Adama Mickiewicza Tak około 7 zdań .. W swoim tekście zastosuj co najmniej dwa imiesłowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt